42 823 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 793 produktów w 204 kategoriach

Zaldiar

ZaldiarZaldiar
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 9.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 20 szt, tabletki powlekane, 30 szt, Effervescent, 37,5 mg + 325 mg, tabletki musujące, 20 szt, Effervescent, 37,5 mg + 325 mg, tabletki musujące, 30 szt, 37,5 mg + 325 mg, tabletki powlekane, 50 szt, Effervescent, 37,5mg+325mg, tabletki musujące, 50 szt, 37,5 mg+325 mg, tabletki powlekane, 90 szt, tabletki powlekane, 10 szt
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Zaldiar

Lek na receptę stosowany w objawowym leczeniu bóli o umiarkowanym i dużym nasileniu, które nie ustępuje po przyjmowaniu innych leków przeciwbólowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować w całości, popijając płynem. Tabletek nie należy dzielić ani rozgryzać. Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy pić alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo częste zawroty głowy, senność, nudności. Często silne bóle głowy, rzadziej drżenie, splątanie, zmienność nastrojów (lęk, nerwowość, euforia), zaburzenia snu, wymioty, zaparcia, suchość w jamie ustnej, biegunka, bóle brzucha, dyspepsja, wzdęcia, nadmierne pocenie, świąd. Nieczęsto nadciśnienie tętnicze, uczucie kołatania serca, zaburzenia rytmu serca, mimowolne kurcze mięśni, zaburzenia czucia, szumy uszne; depresja, omamy, koszmary senne, niepamięć, duszność, zaburzenia połykania, smoliste stolce, reakcje skórne (np. wysypka, pokrzywka), zaburzenia w oddawaniu moczu (bolesne oddawanie moczu i zaleganie moczu), dreszcze, uderzenia gorąca, bóle w klatce piersiowej. Długotrwałe stosowanie może spowodować uzależnienie psychiczne i fizyczne. Podczas stosowania preparatu nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych i obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu. Nawet w zalecanych dawkach preparat może zaburzać zdolność koncentracji i kierowania pojazdami mechanicznymi, szczególnie na początku kuracji oraz jeśli stosowany jest z innymi substancjami psychoaktywnymi.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na tramadol, inne opioidowe leki przeciwbólowe, paracetamol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, niewydolność oddechową, padaczkę, skłonność do nadużywania środków uzależniających, schorzenia nerek i/lub  wątroby. Gdy przyjmujesz inne opioidowe leki przeciwbólowe, paracetamol, leki nasenne, leki uspokajające, przeciwlękowe, inhibitory  MAO (monoaminooksydazy), karbamazepinę, baklofen. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Zaldiar cena
Zaldiar zamienniki
Zaldiar zamiennik
Zaldiar odpowiednik
Zaldiar tańszy zamiennik
Zaldiar czy działa
Zaldiar opinia
Zaldiar opinie
Zaldiar ulotka
Zaldiar skład
Zaldiar dawkowanie
Zaldiar przeciwwskazania
leczenie ból leki przeciwbólowe leczenie bólu ból o dużym natężeniu ból o średnim natężeniu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Zaldiar

Dodano: 17 Czerwiec 2015
Autor: Jolka
Ocena:
Mój lekarz wie już, że inne tabletki o działaniu przeciwbólowym mi nie pomagają. Te, jako jedyne są skuteczne, cena porównywalna do tych standardowych tabletek przeciwbólowych.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zaldiar

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 823 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 793 produktów w 204 kategoriach