43 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Cinnarizinum

CinnarizinumCinnarizinum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 7.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 25 mg, 50 szt (Polfa Warszawa), Aflofarm, 25mg, tabletki, 50 szt., tabletki, 25 mg, 50 szt (Hasco-Lek)
Działanie: poprawia przepływ krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Cinnarizinum

Lek na receptę wskazany w leczeniu zaburzeń krążenia obwodowego jak zespół Raynauda, chromanie przestankowe, kurcze mięśniowe; w zaburzeniach naczyniowych w obrębie ośrodkowego układu nerwowego; w zespołach niedokrwienia w okulistyce; w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej (w kinetozach); jako środek pomocniczy w zaburzeniach błędnikowych jak zawroty głowy, szum w uszach, wymioty, nudności, zespół Meniere'a.

Dawkowanie:

Doustnie, po posiłku. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Uwaga! W czasie stosowania leku unikaj spożywania alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek może powodować senność, znużenie, zmęczenie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, które są zwykle przemijające. Może wystąpić uczucie suchości błon śluzowych jamy ustnej i zwiększone pragnienie. Rzadko występują zwiększenie masy ciała, ból głowy, nadmierne pocenie się i reakcje alergiczne. W czasie zażywania leku nie prowadź pojazdów samochodowych oraz nie obsługuj maszyn wymagających koncentracji uwagi.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, niskie ciśnienie krwi, chorobę Parkinsona, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek. Jeśli przyjmujesz leki uspokajające, leki przeciwdepresyjne, leki przeciwlękowe, leki przeciwhistaminowe. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Cinnarizinum skład
Cinnarizinum cena
Cinnarizinum ulotka
Cinnarizinum dawkowanie
Cinnarizinum przeciwwskazania
Cinnarizinum zamienniki
Cinnarizinum zamiennik
Cinnarizinum odpowiednik
Cinnarizinum tańszy zamiennik
Cinnarizinum czy działa
Cinnarizinum opinie
Cinnarizinum opinia
leczenie zaburzeń krażenia problemy z krążeniem leczenie zaburzeń naczyniowych chromanie przestankowe zespół Raynauda kurcze mięśniowe zapobieganie chorobie lokomocyjnej leczenie zaburzeń błędnika
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Cinnarizinum

Dodaj opinię o Cinnarizinum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach