45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Warfin

WarfinWarfin
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 27.52 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 3 mg, 100 szt, tabletki, 5 mg, 100 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Warfarinum natricum
Działanie: przeciwzakrzepowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Warfin

Lek na receptę stosowany w profilaktyce i leczeniu:

  • zakrzepicy żył głębokich,
  • zatorowości płucnej,
  • pozawałowym serca.

Doskonały we wtórnym zapobieganiu zawałowi serca oraz zapobieganiu powikłaniom zakrzepowo-zatorowym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często krwawienia, nudności, wymioty i biegunka.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancje czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,  nadciśnienie tętnicze, schorzenia serca, wątroby, nerek, tarczycy, dziedziczną nietolerancję galaktozy, niedobór laktazy Lapp, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy, skłonność do krwawień (chorobę von Willebranda, hemofilię, małopłytkowość, zaburzenia czynności płytek) lub jesteś obarczony ryzykiem krwawienia (np. z powodu przebytych w ostatnim czasie interwencji chirurgicznych).   Warfaryna wchodzi w interakcje z wieloma lekami. Poinformuj lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, nawet tych, które dostępne są bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz ,że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosuje się leku w  6-12 tygodniu ciąży oraz po upływie połowy III trymestru ciąży. Warfaryna nie przenika do pokarmu kobiecego, w razie konieczności stosuje się w okresie karmienia piersią.

Warfin opinia
Warfin opinie
Warfin ulotka
Warfin skład
Warfin dawkowanie
Warfin przeciwwskazania
Warfin cena
Warfin zamienniki
Warfin zamiennik
Warfin odpowiednik
Warfin tańszy zamiennik
Warfin czy działa
zawał serca zakrzepica żył leczenie zawału serca profilaktyka zakrzepów zakrzepica żył głębokich powikłania zakrzepowo-zatorowe zapobieganie zawałowi serca zatorowość płucna
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepszy kolagen w tabletkach - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Warfin

Dodano: 29 Marzec 2019
Autor: Irena
Ocena:
Biorę drogie Xsarelto-20mg-czy warfin zastąpi Xsarelto? -mam ciągle podwyższone d-dimery-zastrzyki nie zadziałały-Xsarelto biorę od 4.-ch miesięcy d-dimery spadły z 1.17 do 0.95-ale nogi nadal puchną-może ten warfin byłby skuteczniejszy?
Odpowiedź
Dodano: 22 Czerwiec 2015
Autor: Mirek
Ocena:
Opakowanie jest naprawdę wydajne przy dawkowaniu jakie lekarz mi przepisał. Cena bardzo niska w porównaniu z innymi lekami o podobnym zastosowaniu, które już kupowałem.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Warfin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach