43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Vinpotaxer

VinpotaxerVinpotaxer
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 14.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki, 50 szt
Działanie: rozszerza naczynia mózgowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Vinpotaxer

Lek na receptę stosowany w leczeniu:

  • przewlekłych zaburzeń krążenia mózgowego,
  • stanów po udarze niedokrwiennym,
  • otępienia pochodzenia naczyniowego,
  • i łagodzeniu objawów psychicznych oraz neurologicznych występujących w zaburzeniach krążenia mózgowego,
  • wspomagającym przewlekłe zaburzenia krążenia w naczyniówce oraz siatkówce oka,
  • wspomagającym zaburzenia słuchu pochodzenia naczyniowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować po posiłku popijając wodą. Linia podziału na tabletce tylko ułatwia rozkruszenie w celu ułatwienia połknięcia, a nie podziała tabletki na równe dawki.

Możliwe skutki uboczne:

Niezbyt często: ból głowy, zawroty głowy (spowodowane zaburzeniami błędnika), obniżenie ciśnienia krwi, dolegliwości żołądkowe, nudności, suchość w jamie ustnej, zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi. Nie przeprowadzono badań wpływu leku na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną, alkaloidy Vinca (winblastynę, winkrytynę) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, chorobę niedokrwienną serca, ciężkie zaburzenia rytmu serca, niskie ciśnienie krwi, niedociśnienie ortostatyczne, zmiany w zapisie EKG, nietolerancję niektórych cukrów. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, a także, o lekach, które planujesz przyjmować.  Stosując Vinpotaxer należy zachować szczególną ostrożność, jeśli jednocześnie stosowany jest którykolwiek z poniższych leków: alfa-metyldopa (lek obniżający ciśnienie krwi), leki przeciwzakrzepowe (np. warfaryna), leki działające na ośrodkowy układ nerwowy, leki antyarytmiczne. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie stosować leku Vinpotaxer w okresie ciąży i karmienia piersią.

Vinpotaxer czy działa
Vinpotaxer opinia
Vinpotaxer opinie
Vinpotaxer ulotka
Vinpotaxer skład
Vinpotaxer dawkowanie
Vinpotaxer przeciwwskazania
Vinpotaxer cena
Vinpotaxer zamienniki
Vinpotaxer zamiennik
Vinpotaxer odpowiednik
Vinpotaxer tańszy zamiennik
krążenie mózgowe ośrodkowy układ nerwowy udar niedokrwienny zaburzenia krążenia w siatkówce oka zaburzenia krążenia mózgowego otępienie pochodzenia naczyniowego zaburzenia krążenia w naczyniówce oka objawy neurologiczne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Vinpotaxer

Dodaj opinię o Vinpotaxer

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach