43 807 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 888 produktów w 209 kategoriach

Vinpocetine Hasco

Vinpocetine HascoVinpocetine Hasco
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 28.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki, 100 szt, 5 mg, tabletki, 50 szt
Działanie: poprawia ukrwienie mózgu
Ulotka:

Opis i skład produktu Vinpocetine Hasco

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawów zaburzeń krążenia mózgowego, będącego skutkiem udaru.

Skuteczny także w leczeniu zaburzeń wzroku, słuchu oraz zawrotów głowy o podłożu naczyniowym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować regularnie. Zaleca się przyjmowanie leku po posiłkach. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Przejściowy spadek ciśnienia tętniczego, przyspieszenie akcji serca, zaburzenia widzenia, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, bóle brzucha, nudności). Działania ze strony ośrodkowego układu nerwowego: bezsenność, bóle i zawroty głowy, osłabienie. Nie badano wpływu leku na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na któykolwiek ze składników preparatu, choroby serca, niedociśnienie. Gdy przyjmujesz leki obniżające ciśnienie krwi. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w w okresie ciąży i karmienia piersią.

Vinpocetine Hasco opinia
Vinpocetine Hasco opinie
Vinpocetine Hasco ulotka
Vinpocetine Hasco skład
Vinpocetine Hasco dawkowanie
Vinpocetine Hasco przeciwwskazania
Vinpocetine Hasco cena
Vinpocetine Hasco zamienniki
Vinpocetine Hasco zamiennik
Vinpocetine Hasco odpowiednik
Vinpocetine Hasco tańszy zamiennik
Vinpocetine Hasco czy działa
udar mózgu układ nerwowy ośrodkowy układ nerwowy zaburzenia wzroku zaburzenia słuchu zaburzenia krążenia mózgowego zawroty głowy pochodzenia naczyniowego leczenie zaburzeń krążenia mózgowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Vinpocetine Hasco

Dodaj opinię o Vinpocetine Hasco

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 807 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 888 produktów w 209 kategoriach