43 146 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 826 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Vinpocetine Espefa

Vinpocetine EspefaVinpocetine Espefa
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 15.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 5 mg, 100 szt, tabletki, 5 mg, 50 szt
Działanie: poprawia ukrwienie mózgu
Ulotka:

Opis i skład produktu Vinpocetine Espefa

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawów zaburzeń krążenia mózgowego, wynikających z  udaru ale także zaburzeń wzroku, słuchu oraz zawrotów głowy o podłożu naczyniowym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować regularnie. Zaleca się przyjmowanie leku po posiłkach. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Przejściowy spadek ciśnienia tętniczego, przyspieszenie akcji serca, zaburzenia widzenia, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (zgaga, bóle brzucha, nudności). Działania ze strony ośrodkowego układu nerwowego: bezsenność, bóle i zawroty głowy, osłabienie. Nie badano wpływu leku na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na któykolwiek ze składników preparatu, choroby serca, niedociśnienie. Gdy przyjmujesz leki obniżające ciśnienie krwi. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w w okresie ciąży i karmienia piersią.

Vinpocetine Espefa opinia
Vinpocetine Espefa opinie
Vinpocetine Espefa ulotka
Vinpocetine Espefa skład
Vinpocetine Espefa dawkowanie
Vinpocetine Espefa przeciwwskazania
Vinpocetine Espefa cena
Vinpocetine Espefa zamienniki
Vinpocetine Espefa zamiennik
Vinpocetine Espefa odpowiednik
Vinpocetine Espefa tańszy zamiennik
Vinpocetine Espefa czy działa
zaburzenia wzroku zaburzenia słuchu zawroty głowy pochodzenia naczyniowego udar mózgu krążenie mózgowe zaburzenia układu nerwowego udar ośrodkowy układ nerwowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Vinpocetine Espefa

Dodaj opinię o Vinpocetine Espefa

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 146 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 826 produktów w 205 kategoriach