39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Vestibo

VestiboVestibo
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 59.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 8 mg, 100 szt, 24 mg, tabletki, 50 szt, 24 mg, tabletki, 60 szt, 8 mg, tabletki (import równoległy) 100 szt, 16 mg, tabletki, (import równoległy), 60 szt, tabletki, (import równoległy), 8 mg, 100 szt, tabletki, 16 mg, 60 szt
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Vestibo

Lek na receptę zalecany w leczeniu choroby Meniere'a, objawami której mogą być:

  • zawroty głowy,
  • szumy uszne,
  • utrata słuchu,
  • nudności.

Dawkowanie:

Doustnie, podczas posiłków. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku określa lekarz. Lek nie jest zalecany do stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo rzadko wysypki skórne i świąd. Rzadko dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na betahistynę, zdiagnozowany guz chromochłonny nadnerczy (betahistyna jako syntetyczny analog histaminy może spowodować uwolnienie amin katecholowych z guza i wywołać ciężkie nadciśnienie), astmę oskrzelową. Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe), salbutamol. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w ciąży. Betahistyna jest wydzielana do mleka i osiąga zbliżone stężenie do stężenia stwierdzonego w osoczu. Z tego powodu należy unikać stosowania betahistyny u pacjentek karmiących piersią.

Vestibo odpowiednik
Vestibo tańszy zamiennik
Vestibo czy działa
Vestibo opinia
Vestibo opinie
Vestibo ulotka
Vestibo skład
Vestibo dawkowanie
Vestibo przeciwwskazania
Vestibo cena
Vestibo zamienniki
Vestibo zamiennik
nudności szumy uszne zawroty głowy układ nerwowy ośrodkowy układ nerwowy utrata słuchu choroba Menier'a leczenie chororoby Manier'a
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Vestibo

Dodaj opinię o Vestibo

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach