41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Versatis

VersatisVersatis
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: plastry
Cena: 67.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5%, plaster leczniczy, 30 szt., 5%, plaster, leczniczy, 5 szt
Działanie: miejscowe przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Versatis

Lek na receptę stosowany w objawowym leczeniu bólu neuropatycznego, który związany jest z przebytym zakażeniem wirusem Herpes zoster (neuralgia popółpaścowa).

Dawkowanie:

Zewnętrznie, według zaleceń lekarza. W razie potrzeby przed zdjęciem warstwy ochronnej plastry można przeciąć nożyczkami na mniejsze części. Plaster należy stosować na nieuszkodzoną, suchą, niepodrażnioną skórę. Każdy plaster może być przyklejony nie dłużej niż przez okres 12 godzin. Okres bez stosowania plastra musi wynosić co najmniej 12 godzin. Nie zaleca się stosowania plastra u pacjentów poniżej 18 roku życia ze względu na brak danych w tej grupie wiekowej. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowanymi działaniami niepożądanymi były reakcje miejscowe w tym rumień, wysypka, świąd w miejscu zastosowania, pieczenie w miejscu zastosowania, zapalenie skóry w miejscu zastosowania, rumień w miejscu zastosowania, pęcherzykowe zmiany w miejscu zastosowania, zapalenie skóry, podrażnienie skóry i świąd. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie powinien zaburzać sprawności psychomotorycznej.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia czynności serca, ciężkie zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby. Gdy przyjmujesz leki przeciwarytmiczne lub stosujesz leki miejscowo znieczulające. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Versatis czy działa
Versatis opinia
Versatis opinie
Versatis ulotka
Versatis skład
Versatis dawkowanie
Versatis przeciwwskazania
Versatis cena
Versatis zamienniki
Versatis zamiennik
Versatis odpowiednik
Versatis tańszy zamiennik
półpasiec układ nerwowy ośrodkowy układ nerwowy ból neuropatyczny leczeniu bólu neuropatycznego wirus zakażenie wirusem Harper zoster zewnętrzne działanie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Versatis

Dodano: 24 Listopad 2018
Autor: Ewa
Ocena:
Witam mam nuralgie międzyżebrowej cierpię lekarz tteraz przepisał plastry po 1 duża ulga w lendziach
Odpowiedź

Dodaj opinię o Versatis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach