39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Verhist

VerhistVerhist
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 44.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 24 mg, tabletki, 60 szt, blister (6x10), 16 mg, tabletki, 60 szt
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Verhist

Lek na receptę przeznaczony do leczenia choroby ucha wewnętrznego (m.in. choroby Meniera), która ma następujące objawy:

  • zawroty głowy,
  • szumy w uszach,
  • narastające upośledzeniem słuchu.

Uwaga! Widoczna poprawa następuje nie wcześniej niż po upływie kilku tygodni leczenia.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Lek przyjmować najlepiej podczas posiłku. Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności leku. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe, nudności, problemy z trawieniem. Reakcje nadwrażliwości. Mogą również wystąpić bóle głowy i sporadycznie senność. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek betahistyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,  guz chromochłonny nadnerczy, astmę oskrzelową, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, pokrzywkę, nieżyt nosa wywołany alergią, niskie ciśnienie tętnicze, Gdy przyjmujesz leki przeciwhistaminowe (przeciwuczuleniowe), salbutamol. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.

Verhist opinia
Verhist opinie
Verhist ulotka
Verhist skład
Verhist dawkowanie
Verhist przeciwwskazania
Verhist cena
Verhist zamienniki
Verhist zamiennik
Verhist odpowiednik
Verhist tańszy zamiennik
Verhist czy działa
leczenie chorób uszu ucho wewnętrzne choroba Menier'a szumy uszne zawroty głowy ośrodkowy układ nerwowy choroby ucha wewnętrznego upośledzenie słuchu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Verhist

Dodano: 26 Grudzień 2018
Autor: Kinga
Ocena:
Jak dla mnie dobry lek od kiedy go używam wszystkie dolegliwości zniknęły.
Odpowiedź
Dodano: 01 Luty 2018
Autor: Bogna
Ocena:
Verhist gorszego nie ma, Poprawy żadnej a w głowie jeszcze lepsze zawroty.
Odpowiedź
Dodano: 17 Sierpień 2016
Autor: Ewira
Ocena:
Verhist=to najgorszy lak jaki mogłam kupic jako zamiennik,,żadnego działania,,szum w uszach po odstawieniu Betanilu,,a przyjmowaniu tego leku narasta juz po dwóch dniach przestrzegam wszystkich przed kupieniem tego oszustwa.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Verhist

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach