42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Valsacor 160 mg

Valsacor 160 mgValsacor 160 mg
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 28.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 160 mg, tabletki powlekane, 60 szt, 160 mg, tabletki powlekane, 28 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Valsartanum
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Valsacor 160 mg

Lek na receptę stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz niewydolności serca.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bóle i zawroty głowy, zakażenia wirusowe, zakażenia górnych dróg oddechowych, kaszel, biegunka, uczucie zmęczenia, nieżyt nosa, zapalenie zatok, bóle pleców, bóle brzucha, nudności, zapalenie gardła, bóle stawów. Rzadziej obrzęki , bezsenność, osutka, zmniejszenie libido, zmiany obrazu krwi, zwiększenie stężenia kreatyniny, potasu i bilirubiny całkowitej; bardzo rzadko obrzęk naczynioruchowy i inne objawy reakcji nadwrażliwości, choroby posurowiczej i zapalenia naczyń. Bardzo rzadko dochodzi do zaburzenia czynności pracy nerek podczas stosowania leku. Występowanie po stosowaniu leku działań niepożądanych, takich jak np. zawroty głowy, uczucie znużenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby wątroby i/lub nerek, choroby serca. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie krwi, potas lub leki zwiększające stężenie potasu we krwi, preparaty litu. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Valsacor 160 mg opinia
Valsacor 160 mg opinie
Valsacor 160 mg ulotka
Valsacor 160 mg skład
Valsacor 160 mg dawkowanie
Valsacor 160 mg przeciwwskazania
Valsacor 160 mg cena
Valsacor 160 mg zamienniki
Valsacor 160 mg zamiennik
Valsacor 160 mg odpowiednik
Valsacor 160 mg tańszy zamiennik
Valsacor 160 mg czy działa
serce serce i układ krążenia niewydolność serca nadciśnienie tętnicze układ sercowo-naczyniowy leczenie niewydolności serca leczenie nadciśnienia tętniczego tętnica
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Valsacor 160 mg

Dodano: 12 Lipiec 2015
Autor: Maja_25
Ocena:
Tabletki kupuję regularnie mojemu tacie na serce. Odkąd je bierze, widzę u niego wyraźną poprawę. Nawet po ostatniej jego wizycie u lekarza, podobno miał już dużo lepsze wyniku.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Valsacor 160 mg

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach