44 772 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Ultibro Breezhaler

Ultibro BreezhalerUltibro Breezhaler
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 377.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Ultibro Breezhaler, proszek do inhalacji w kapsułkach twardych, 85 mcg + 43 mcg, 30szt +inhalator
Działanie: rozszerza oskrzela
Ulotka:

Opis i skład produktu Ultibro Breezhaler

Lek na receptę ułatwiający oddychanie u osób dorosłych z trudnościami w oddychaniu spowodowanymi chorobą płuc zwaną przewlekłą obtruracyjną chorobą płuc ( POChP). Uwaga! Lek Ultibro Breezhaler jest stosowany w ciągłym leczeniu POChP. Nie należy stosować tego leku w leczeniu nagłych napadów duszności lub świszczącego oddechu.

Dawkowanie

Wziewnie, ściśle według zaleceń lekarza.

Możliwe skutki uboczne

Bardzo często: zatkany nos, kichanie, kaszel, ból głowy z gorączką lub bez gorączki (mogą to być objawy zakażenia górnych dróg oddechowych).  Często: ból gardła razem z katarem (mogą to być objawy zapalenia części nosowej gardła), bolesne i częste oddawanie moczu (mogą to być objawy zapalenia pęcherza), uczucie uciski lub bólu policzków i czoła (mogą to być objawy stanu zapalnego zatok), katar lub zatkany nos, zawroty głowy, ból głowy, kaszel, ból gardła, próchnica zębów, ból mięśni, wiązadeł, ścięgien, stawów i kości, gorączka, ból w klatce piersiowej, biegunka lub ból brzucha. Niezbyt często: truności ze snem, mrowienie lub drętwienie, przyspieszone bicie serca, kołatanie serca, krwawienie z nosa, suchość w obrębie jamy ustnej, świąd lub wysypka, kurcze mięśni, ból lub tkliwość mięśni, ból rąk lub nóg, trudność i ból podczas oddawania moczu, obrzęk rąk, kostek i stóp. Jest mało prawdopodobne, by ten lek wpływał na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Niemniej jednak u niektórych osób mogą wystąpić zawroty głowy podczas stosowania tego leku. W takim przypadku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na indakaterol, glikopironium lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, astmę, problemy z sercem, padaczkę, choroby tarczycy, cukrzycę, choroby nerek i/lub wątroby, jaskrę w wąskim kątem przesączania, trudności z oddawaniem moczu. Gdy stosujesz inne leki, które mogą być podobne do leku Ultibro Breezhaler (zawierające podobne substancje czynne), leki nazywane beta-adrenolitykami (stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi lub chorób serca lub jaskry), leki zmniejszające stężenie potasu we krwi (np.: steroidy, niektóre leki moczopędne, teofilinę), leki stosowane w leczeniu depresji (takie jak trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, inhibioty monoaminooksydazy). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku Ultibro Breezhaler w okresie ciąży i karmienia piersią, chyba że lekarz zadecyuje inaczej.

Ultibro Breezhaler opinia
Ultibro Breezhaler opinie
Ultibro Breezhaler ulotka
Ultibro Breezhaler skład
Ultibro Breezhaler dawkowanie
Ultibro Breezhaler przeciwwskazania
Ultibro Breezhaler cena
Ultibro Breezhaler zamienniki
Ultibro Breezhaler zamiennik
Ultibro Breezhaler odpowiednik
Ultibro Breezhaler tańszy zamiennik
Ultibro Breezhaler czy działa
czym leczyć na POChP przewlekła obturacyjna choroba płuc lek na POChP obturacyjna choroba płuc choroby płuc leczenie POChP lek na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc POCHP
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ultibro Breezhaler

Dodaj opinię o Ultibro Breezhaler

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 772 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach