41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Triacyt MR

Triacyt MRTriacyt MR
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu
Cena: 18.65 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 35 mg, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 60 szt
Działanie: ochronnie na serce
Ulotka:

Opis i skład produktu Triacyt MR

Lek na receptę stosowany przy długotrwałym leczeniu choroby niedokrwiennej serca, w tym zapobieganie dławicy piersiowej, w skojarzeniu z innymi lekami. Zalecanyw leczeniu szumów usznych, zawrotów głowy, niedosłuchu wywołanych niedokrwieniem.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zaleca się stosowanie leku Triacyt MR w trakcie posiłków . Tabletkę należy połknąć w całości popijając szklanką wody. Nie należy żuć tabletki.

Możliwe skutki uboczne:

Często: ból brzucha, biegunka, niestrawność, nudności i wymioty, uczucie osłabienia, zawroty głowy, ból głowy, wysypka, świąd skóry, pokrzywka. Rzadko: uczucie omdlewania podczas zmiany pozycji na stojącą z powodu obniżenia się ciśnienia tętniczego krwi, zaczerwienienie twarzy. Lek Triacyt MR nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na trimetazydynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku Triacyt MR, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku Triacyt MR w ciąży, chyba że lekarz uzna to za konieczne. Nie stosować leku w okresie karmienia piersią.

Triacyt MR skład
Triacyt MR dawkowanie
Triacyt MR przeciwwskazania
Triacyt MR cena
Triacyt MR zamienniki
Triacyt MR zamiennik
Triacyt MR odpowiednik
Triacyt MR tańszy zamiennik
Triacyt MR czy działa
Triacyt MR opinia
Triacyt MR opinie
Triacyt MR ulotka
choroba serca choroba niedokrwienia serca dławica piersiowa szumy uszne zawroty głowy niedosłuch niedokrwienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Triacyt MR

Dodaj opinię o Triacyt MR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach