40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Stick off

Stick off - 50 mlStick off - 50 ml
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Pozostałe
Producent: SMART PHARMA
Postać: spray
Cena: 29.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Stick off

Stick off - 50 ml

Spray posiada wiele cennych właściwości. Stosowanie preparatu pomaga w bezbolesny sposób usuwać różnego rodzaju plastry, opatrunki samoprzylepne, przylepce i taśmy mocujące, nie powodując jednocześnie podrażnień skóry i alergii.

Skład Stick off:

disiloksan.

Wskazanie:

Stick off zaleca się stosować w celu bezbolesnego usunięcia plastrów, przylepczów czy innych opatrunków. Odpowiedni jest dla noworodków (również urodzonych przedwcześnie), niemowląt, dzieci,i dorosłych, w tym kobiet w ciąży.

Dawkowanie:

Preparat należy  nanieść na przyklejony plaster lub przylepiec, odczekać kilka sekund, do momentu, kiedy powierzchnia plastra będzie wilgotna, po czym  delikatnie go usunąć. W przypadku mocno przyklejonego plastra należy  powtórzyć aplikacje preparatu. W przypadku plastrów wodoodpornych należy  odkleić róg plastra a następnie  nanieść preparat między plaster a skórę. U noworodków i w okolicach oczu należy  nanieść niewielką ilość preparatu
do nasadki zabezpieczającej, zamoczyć patyczek higieniczny i nanieść preparat na opatrunek. Preparat wysycha bardzo szybko, nie utrudnia przyklejanie kolejnego plastra/przylepca. Może być stosowany także w celu usunięcia ze skóry starych pozostałości kleju.

Uwagi:

  • Nie należy stosować jeśli opakowanie jest uszkodzone. 
  • Nie należy stosować w przypadku uczulenia  na składnik preparatu. 
  • Należyz skontaktować się z lekarzem w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej. Preparat przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. 
  • Unikać kontaktu z oczami. 
  • Stosować w miarę potrzeb

 

Stick off tańszy zamiennik
Stick off czy działa
Stick off opinie
Stick off ulotka
Stick off skład
Stick off dawkowanie
Stick off przeciwwskazania
Stick off cena
Stick off zamienniki
Stick off zamiennik
Stick off odpowiednik
bezbolesne usuwanie opatrunków bezbolesne usuwanie przylepców usuwanie przylepców bez podrażnień usuwanie przylepców bez alergii
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Stick off

Dodaj opinię o Stick off

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach