42 648 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 787 produktów w 204 kategoriach

Spiriva

SpirivaSpiriva
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 140.62 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: proszek do inhalacji, 18 mcg, kapsułki, 30 szt + inhalator HandiHaler, Respimat, 2,5mcg/dawkę, roztwór do inhalacji, 1wkład - 30dawek (60odm)., proszek do inhalacji w kapsułkach, 18 mcg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tiotropium
Działanie: rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli
Ulotka:

Opis i skład produktu Spiriva

 

Lek stosowany jako leczenie podtrzymujące przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.

Dawkowanie:

Inhalacje zawartością kapsułki za pomocą aparatu HandiHaler. Kapsułek nie należy połykać. Nie wolno dopuścić, aby podczas inhalacji preparat dostał się do oczu. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Możliwe skutki uboczne:

Suchość w jamie ustnej, często występują zaparcia, zapalenie zatok lub gardła. Rzadko reakcje nadwrażliwości, trudności w oddawaniu moczu lub zatrzymanie moczu, kołatanie serca, zaburzenia widzenia. Może również wystąpić odruchowy skurcz oskrzeli po inhalacji.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na bromek tiotropium, atropinę lub jej pochodne, jaskrę, przerost gruczołu krokowego. Gdy przyjmujesz inne leki stosowane w leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Spiriva opinia
Spiriva opinie
Spiriva ulotka
Spiriva skład
Spiriva dawkowanie
Spiriva przeciwwskazania
Spiriva cena
Spiriva zamienniki
Spiriva zamiennik
Spiriva odpowiednik
Spiriva tańszy zamiennik
Spiriva czy działa
płuca duszności obturacyjna choroba płuc lek na obturacyjną chorobę płuc kaszel i duszności choroby płuc wydzielina w płucach
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Spiriva

Dodaj opinię o Spiriva

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 648 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 787 produktów w 204 kategoriach