42 838 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 793 produktów w 204 kategoriach

Magvit B6

Magvit B6, 50 tabletek dojelitowychMagvit B6, 50 tabletek dojelitowych
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ANGIMEDICA
Postać: tabletki dojelitowe
Cena: 7.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Magvit B6

Magvit B6, 50 tabletek dojelitowych

To preparat służący do uzupełniania niedoborów magnezu i witaminy B6 w organizmie.

Skład:

1 tabletka zawiera: 48 mg. jonów magnezu mleczanu dwu-wodnego (Magnesii lactas) i 5 mb. pirydoksyny chlorowodorku (Pyridoxini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, sacharoza, alkohol poliwinylowy, krzemu dwutlenek, talk, magnezu stearynian; kopolimer kwas metakrylowego (Eudragit L 100 -55), talk, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, powidon K 25, emulcja silikonowa SE2, sodu wodorotlenek.

Właściwości:

Magvit B6 jest połączeniem magnezu i witaminy B6 o wysokiej przyswajalności i optymalnej dawce.  Magnez w organizmie uczestniczy w wielu procesach metabolicznych. Zapobiega przemęczeniu i znużeniu, sprzyja zachowaniu właściwej równowagi elektrolitowej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego, jest korzystny dla układu nerwowego i prawidłowych funkcji psychologicznych, warunkuje dobrą pracę mięśni, uczestniczy w syntezie białka, ma pozytywny wpływ na stan kości i zębów, czy też jest potrzebny w procesie podziału komórek. Witamina B6 wpływa na poprawę funkcjonowania układu nerwowego, zdrowie nerek, łagodzenie bólów menstruacyjnych, zwiększanie odporności, łagodzenie chorób skórnych, bierze udział w przemianie aminokwasów, reguluje ciśnienie krwi, uczestniczy przy produkcji hormonów.

Przeznaczenie:

Produkt dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia do stosowania w stanach niedoboru magnezu i witaminy B6 oraz profilaktycznie w stanach ciągłego zmęczenia, nadpobudliwości nerwowej, w sytuacjach narażenia na stres, depresjach, zaburzeniach snu, bólach mięśni, w zapobieganiu skurczom i drętwieniu mięśni, miażdżycy oraz zawałom serca.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na któryś składnik preparatu, ciążka niewydolność nerek, hipermagnezemia, hiperwitaminoza B6, blok przedsionkowo-komorowy, myastenia gravis, zaburzenia wchłaniania z przewodu pokarmowego, biegunka.

Dawkowanie:

Spożywać w ilości 1-4 tabletki 1-2 razy dziennie. 

Magvit B6 czy działa
Magvit B6 opinia
Magvit B6 opinie
Magvit B6 ulotka
Magvit B6 skład
Magvit B6 dawkowanie
Magvit B6 przeciwwskazania
Magvit B6 cena
Magvit B6 zamienniki
Magvit B6 zamiennik
Magvit B6 odpowiednik
Magvit B6 tańszy zamiennik
magnez przemęczenie układ nerwowy skurcze magnez z witaminą B6 stres
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Magvit B6

Dodano: 06 Październik 2016
Autor: Stan
Ocena:
Jest to lek a nie suplement. Bardzo dobry skład.
Odpowiedź
Dodano: 03 Luty 2016
Autor: Ewelina
Ocena:
Miałam nadzieję, że Magvit B6 na stres i zdenerwowanie bardziej mi pomoże, tabletki sprawdzają się słabo.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Magvit B6

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 838 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 793 produktów w 204 kategoriach