45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 979 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Sildenafil Teva

Sildenafil TevaSildenafil Teva
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 55.30 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 100 mg, tabletki powlekane, 8 szt
Działanie: zwiększa napływ krwi do prącia
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil Teva

 

Lek stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania preparatu Sildenafil Teva częściej niż raz na dobę. Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.   Uwaga! W celu skutecznego działania leku Sildenafil Teva niezbędna jest stymulacja seksualna.   Uwaga! Ponieważ z aktywnością seksualną wiąże się ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności układu krążenia, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji zalecana jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: ból głowy. Często: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. Niezbyt często: senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia łzawienia i inne zaburzenia oka, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, szum w uszach, kołatanie serca, tachykardia, wymioty, nudności, suchość w ustach, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Rzadko:reakcje nadwrażliwości, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, migotanie przedsionków, krwawienie z nosa. Ponadto może wystąpić przedłużona erekcja, bolesny wzwód prącia.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie schorzenia układu sercowo-naczyniowego, ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, niedawno przebyt udar lub zwał serca, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki.   Gdy przyjmujesz leki należące do grupy nitratów, leki uwalniające tlenek azotu, erytromycynę, ketokonazol, itrakonazol, cymetydynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Sildenafil Teva opinia
Sildenafil Teva opinie
Sildenafil Teva ulotka
Sildenafil Teva dawkowanie
Sildenafil Teva skład
Sildenafil Teva przeciwwskazania
Sildenafil Teva cena
Sildenafil Teva lek na receptę
Sildenafil Teva zamienniki
Sildenafil Teva zamiennik
Sildenafil Teva odpowiednik
Sildenafil Teva tańszy zamiennik
Sildenafil Teva czy działa
potencja impotencja penis problemy z erekcją nie staje mi leczenie zaburzeń wzwodu nie mogę się podniecić lek na erekcję
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sildenafil Teva

Dodaj opinię o Sildenafil Teva

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 387 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 979 produktów w 209 kategoriach