45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVEMAXON ACTIVE
(140 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ADAMED
Postać: tabletki
Cena: 29.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Ulotka

Opis i skład produktu MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVE, 25 mg, tabletki powlekane

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji tj. problem z utrzymaniem erekcji, która pozwoliłaby na odbycie stosunku płciowego.

Celem skutecznego działania produktu, konieczna jest stymulacja seksualna.

Skład:

Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosować w przypadku na nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą w tym: (Celuloza mikrokrystaliczna,Hydroksypropyloceluloza, Kroskarmeloza sodowa, Magnezu stearynian, Krzemionka koloidalna bezwodna, Hypromeloza 6cP, Laktoza jednowodna, Tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 4000,Sodu cytrynian dwuwodny).

Syldenafil wpływa na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Dlatego też nie zaleca się równoczesnego stosowania syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.

Przeciwskazane jest jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat,  ponieważ może prowadzić to do objawowego niedociśnienia tętniczego.

Produktów leczniczych, które przeznaczone są do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

MAXON ACTIVE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy stracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.

Syldenafil - nie badano bezpieczeństwa jego stosowania w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). U tej grupy pacjentów stosowanie syldenafilu jest przeciwwskazane.

Dawkowanie:

Stosowanie u dorosłych:

Przyjmować w zależności od potrzeby na ok. godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, zalecaną dawką jest 25 mg syldenafilu.

Nie należy stosować częściej produktu leczniczego niż raz na dobę. Jeśli produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przyjmowany podczas posiłku, to jego działanie może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo.

W sytuacji, kiedy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg.

 

  • Szczególne populacje pacjentów
  • Pacjenci w podeszłym wieku
  • Dostosowanie dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku nie jest wymagane (≥ 65 lat).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek
  • Zalecenia dotyczące dawkowania opisane w punkcie „Stosowanie u dorosłych” dotyczą także pacjentów z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny 30 – 80 ml/min).
  • U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być przez lekarza stopniowo zwiększona do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby
  • U pacjentów z niewydolnością wątroby (np. z marskością wątroby), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być stopniowo zwiększona przez lekarza do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).

 

Dzieci i młodzież:

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Stosowanie u pacjentów przyjmujących inne produkty lecznicze.

W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, u pacjentów stosujących jednocześnie inhibitory izoenzymu CYP3A4, należy rozważyć podanie dawki początkowej 25 mg.

Wyjątkiem jest rytonawir, którego nie zaleca się stosować jednocześnie z syldenafilem.

W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów przyjmujących leki alfa-adrenolityczne, stan takich pacjentów powinien być ustabilizowany przed rozpoczęciem leczenia syldenafilem.

W sytuacji, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, dodatkowo należy rozważyć rozpoczęcie terapii od dawki 25 mg syldenafilu.

  

MAXON ACTIVE opinie
MAXON ACTIVE opinia
MAXON ACTIVE czy działa
MAXON ACTIVE cena
MAXON ACTIVE dawkowanie
MAXON ACTIVE ulotka
MAXON ACTIVE skład
MAXON ACTIVE zamiennik
problem z erekcją zaburzenia erekcji utrzymanie erekcji MAXON opinie MAXON opinia MAXON skład MAXON ulotka maxon zamienniki syldenafil viagra bez recepty Sildenafil MAXON
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy Tribulus Terrestis - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o MAXON ACTIVE

Dodano: 15 Kwiecień 2020
Autor: AdamX
Ocena:
Skuteczny lek na problemy z erekcją. W moim przypadku problemem było utrzymanie erekcji. Maxon Active działa szybko, bo już w kilkanaście minut. Potem nie mam problemu z flaczeniem.
Odpowiedź
Dodano: 13 Kwiecień 2019
Autor: afrykaner
Ocena:
nie ma leków na potencję ,to wszystko to oszustwo,tylko boli głowa a fujarka nie staje.
Odpowiedź
Dodano: 25 Lipiec 2021
Autor: Ryszard
Staje i to dobrze staje
Odpowiedź
Dodano: 22 Listopad 2018
Autor: astex
Ocena:
Maxon active czyli sildenafil. To jest chyba najlepsze i dobrze przebadane. Dla mnie ważne, że nie mam już problemów z erekcją i że łatwo dostanę w aptece bez recepty. Choć głównie liczy się skuteczność i szybkość działania, bo jeżeli po 30 minutach od zażycia jest mocna erekcja, to dla mnie jak najbardziej w porządku.
Odpowiedź
Dodano: 31 Październik 2018
Autor: imix
Ocena:
Tabletki spełniają swoją rolę. Bierze się, mija niecałe pół godziny i jest erekcja. Oczywiście trzeba przeczytać wcześniej ulotkę, ale to chyba normalne ;)
Odpowiedź
Dodano: 21 Sierpień 2018
Autor: Edmund
Ocena:
Mam nadzieję że opinie są rzetelne i wiarygodne. pozdrawiam
Odpowiedź
Dodano: 28 Czerwiec 2018
Autor: waldii
Ocena:
ja się zdecydowałem na maxona ze względu na dobry skład, ma syldenafil w składzie, ten sam co w viagrze tyle ze maxon jest dosepny w aptece od ręki nie trzeba biegać po lekarza żeby dostać receptę, wiec jak się komuś śpieszy to jest to zdecydowanie lepsze i szybsze rozwiązanie.
Odpowiedź
Dodano: 12 Czerwiec 2018
Autor: Jerry
Ocena:
Dla mnie podstawową zaletą jest skuteczność i szybkość działania, bo wystarczy pół godziny i sprzęt gotowy do działania. Jak ktoś ma problemy z erekcją to to najszybszy sposób na poprawę.
Odpowiedź
Dodano: 25 Kwiecień 2018
Autor: Zbigniew
Ocena:
MAXON ACTIVE to dla mnie dobry lek. Nie zaszkodził mimo iż borykam się z nadciśnieniem a pomógł. Żona była zadowolona.
Odpowiedź
Dodano: 20 Luty 2018
Autor: adam
Ocena:
myślałem o viagrze, ale lekarz, kolejki itp do nie dla mnie, jeszcze gadanie z kimś obcym o takich kłopotach... na maxon wpadłem w aptece przy okazji promocji nie zastanawiałem się, tylko wziąłem do wypróbowania, nawet nie mając większej nadziei. wziąłem w walentynki bo to taki dzien kiedy nie chciałem zawiesc dziewczyny i szok... zadziałał bez problemu dałem rade przez całą noc
Odpowiedź
Dodano: 19 Luty 2018
Autor: Jeżyk
Ocena:
Sprawdza się na problemy z erekcją u panów po czterdziestce,a ja niestety tez ja przekroczylem. Dostępny bez recepty i skuteczny.
Odpowiedź

Dodaj opinię o MAXON ACTIVE

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach