33 909 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
25 822 produktów w 199 kategoriach

Podobne produkty

MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVEMAXON ACTIVE
(104 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ADAMED
Postać: tabletki
Cena: 29.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Ulotka Zadaj pytanie z kategorii problemy z potencją

Opis i skład produktu MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVE, 25 mg, tabletki powlekane

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji tj. problem z utrzymaniem erekcji, która pozwoliłaby na odbycie stosunku płciowego.

Celem skutecznego działania produktu, konieczna jest stymulacja seksualna.

Skład:

Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosować w przypadku na nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą w tym: (Celuloza mikrokrystaliczna,Hydroksypropyloceluloza, Kroskarmeloza sodowa, Magnezu stearynian, Krzemionka koloidalna bezwodna, Hypromeloza 6cP, Laktoza jednowodna, Tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 4000,Sodu cytrynian dwuwodny).

Syldenafil wpływa na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Dlatego też nie zaleca się równoczesnego stosowania syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.

Przeciwskazane jest jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat,  ponieważ może prowadzić to do objawowego niedociśnienia tętniczego.

Produktów leczniczych, które przeznaczone są do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

MAXON ACTIVE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy stracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.

Syldenafil - nie badano bezpieczeństwa jego stosowania w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). U tej grupy pacjentów stosowanie syldenafilu jest przeciwwskazane.

Dawkowanie:

Stosowanie u dorosłych:

Przyjmować w zależności od potrzeby na ok. godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, zalecaną dawką jest 25 mg syldenafilu.

Nie należy stosować częściej produktu leczniczego niż raz na dobę. Jeśli produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przyjmowany podczas posiłku, to jego działanie może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo.

W sytuacji, kiedy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg.

 

  • Szczególne populacje pacjentów
  • Pacjenci w podeszłym wieku
  • Dostosowanie dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku nie jest wymagane (≥ 65 lat).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek
  • Zalecenia dotyczące dawkowania opisane w punkcie „Stosowanie u dorosłych” dotyczą także pacjentów z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny 30 – 80 ml/min).
  • U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być przez lekarza stopniowo zwiększona do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby
  • U pacjentów z niewydolnością wątroby (np. z marskością wątroby), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być stopniowo zwiększona przez lekarza do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).

 

Dzieci i młodzież:

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Stosowanie u pacjentów przyjmujących inne produkty lecznicze.

W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, u pacjentów stosujących jednocześnie inhibitory izoenzymu CYP3A4, należy rozważyć podanie dawki początkowej 25 mg.

Wyjątkiem jest rytonawir, którego nie zaleca się stosować jednocześnie z syldenafilem.

W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów przyjmujących leki alfa-adrenolityczne, stan takich pacjentów powinien być ustabilizowany przed rozpoczęciem leczenia syldenafilem.

W sytuacji, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, dodatkowo należy rozważyć rozpoczęcie terapii od dawki 25 mg syldenafilu.

  

MAXON ACTIVE opinie
MAXON ACTIVE opinia
MAXON ACTIVE czy działa
MAXON ACTIVE cena
MAXON ACTIVE dawkowanie
MAXON ACTIVE ulotka
MAXON ACTIVE skład
MAXON ACTIVE zamiennik
MAXON problem z erekcją zaburzenia erekcji utrzymanie erekcji MAXON opinie MAXON opinia MAXON skład MAXON ulotka maxon zamienniki syldenafil viagra bez recepty Sildenafil
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o MAXON ACTIVE

Dodano: 22 Październik 2016
Autor: janosik
Ocena:
Mam pytanie czy zawsze maxon u was działą jak należy czy czasem musicie brac dwie tabletki i czy w ogóle można zażyć dwie tabletki ?
Odpowiedź
Dodano: 16 Październik 2016
Autor: odyn
Ocena:
Dziala utrzymalo erekcje przez okolo dwie godziny a i nastepnego dnia nie bylo problemow ze wzwodem.Dawno tak nie stal.
Odpowiedź
Dodano: 10 Październik 2016
Autor: MAłgorzata
Ocena:
....nigdy nie byłam skromna. Mam ..kilka maxonów w delikatnej, kobiecej dłoni...hehehe
Odpowiedź
Dodano: 10 Październik 2016
Autor: Adrian
Ocena:
Mam pytanie do tych ktorzy juz wyprubowali.Jak dlugo dziala tabletka?
Odpowiedź
Dodano: 25 Październik 2016
Autor: Jack
Jest dobry działa jak należy
Odpowiedź
Dodano: 05 Październik 2016
Autor: Miachł
Ocena:
Lekarz stwierdził, że moje spadki libido to pewnie od papierochów i koniecznie muszę rzucić, no serio to jakoś tego nie widzę bo bardzo mnie to uspokaja. A maxon poprawia mi erekcję i nie muszę łazić do specjalistów żeby się sam podciągnąć na formie :)
Odpowiedź
Dodano: 28 Wrzesień 2016
Autor: zanno
Ocena:
Najlepszą receznją dla maxona są mimo wszystko doznania mojej dziewczyny. Była zachwycona moją formą i cieszyła się że się aż tak odblokowałem. Miałem kłopoty z erekcją jakieś 2-3 miesiące a to mnie dobijało, ona to widziała. Po maxonie normalnie niewiarygodna odmiana. Znów zachciało mi się z nią kochać a o napędza jak nic innego :D
Odpowiedź
Dodano: 27 Wrzesień 2016
Autor: Grzegorz
Ocena:
Maxon active to bardzo dobry i skuteczny lek. Moje problemy zaczely sie jak zmienilem prace, nowi ludzie, nowe obowiazki, wyzsze stanowisko i ogromny stres. Odbilo sie to na mnie w ten sposob. Na szczescie maxon mi na prawde pomogl.
Odpowiedź
Dodano: 23 Wrzesień 2016
Autor: Piotr
Ocena:
Próbowałem kilka razy, za każdym razem działał bez zarzutów. Lat mam 45 i problemy z erekcją miewam od czasu do czasu. Głównie jak w robocie mi dają popalić. Generalnie do maxona nie mogę się przyczepić. Polecam
Odpowiedź
Dodano: 23 Wrzesień 2016
Autor: Kuba
Ocena:
Ja mam problemy z erekcją głównie przez palenie papierosów, ale no nie idzie tego rzucić. Obrzydliwy nałóg, żona wciąż mi suszy głowę, że się truję. Pewnie za jakiś czas znowu spróbuję rzucić, ale teraz mam za dużo stresów w robocie, żeby się tym zająć. Maxona biorę od czasu do czasu jak sprzęt zawodzi i jestem zadowolony. Działa i nie miałem po nim skutków ubocznych. Generalnie polecam.
Odpowiedź
Dodano: 21 Wrzesień 2016
Autor: harold
Ocena:
MAXON AKTIVE I WIAGRA TO TO SAMO WIĘC MUSI DZIAŁAĆ na mnie podział a też kupiłem z ciekawości mozna brac po pół tabletki jeśli polaczy sie z arginina która nasila produkcjie tlenku azotu..
Odpowiedź

Dodaj opinię o MAXON ACTIVE

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 33 909 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 25 822 produktów w 199 kategoriach