39 836 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 167 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVEMAXON ACTIVE
(131 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ADAMED
Postać: tabletki
Cena: 29.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Ulotka Zadaj pytanie z kategorii problemy z potencją

Opis i skład produktu MAXON ACTIVE

MAXON ACTIVE, 25 mg, tabletki powlekane

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji tj. problem z utrzymaniem erekcji, która pozwoliłaby na odbycie stosunku płciowego.

Celem skutecznego działania produktu, konieczna jest stymulacja seksualna.

Skład:

Każda tabletka powlekana zawiera 25 mg syldenafilu w postaci syldenafilu cytrynianu.

Każda tabletka powlekana o mocy 25 mg zawiera 1,63 mg laktozy jednowodnej.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosować w przypadku na nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą w tym: (Celuloza mikrokrystaliczna,Hydroksypropyloceluloza, Kroskarmeloza sodowa, Magnezu stearynian, Krzemionka koloidalna bezwodna, Hypromeloza 6cP, Laktoza jednowodna, Tytanu dwutlenek (E171), Makrogol 4000,Sodu cytrynian dwuwodny).

Syldenafil wpływa na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Dlatego też nie zaleca się równoczesnego stosowania syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci.

Przeciwskazane jest jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat,  ponieważ może prowadzić to do objawowego niedociśnienia tętniczego.

Produktów leczniczych, które przeznaczone są do leczenia zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).

MAXON ACTIVE jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy stracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. Non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5.

Syldenafil - nie badano bezpieczeństwa jego stosowania w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). U tej grupy pacjentów stosowanie syldenafilu jest przeciwwskazane.

Dawkowanie:

Stosowanie u dorosłych:

Przyjmować w zależności od potrzeby na ok. godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, zalecaną dawką jest 25 mg syldenafilu.

Nie należy stosować częściej produktu leczniczego niż raz na dobę. Jeśli produkt leczniczy MAXON ACTIVE jest przyjmowany podczas posiłku, to jego działanie może być opóźniony w porównaniu do przyjęcia produktu leczniczego na czczo.

W sytuacji, kiedy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, może on zalecić dawkę 50 mg syldenafilu, przyjmowaną w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

W zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, lekarz może dawkę zwiększyć do 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg.

 

  • Szczególne populacje pacjentów
  • Pacjenci w podeszłym wieku
  • Dostosowanie dawkowania u pacjentów w podeszłym wieku nie jest wymagane (≥ 65 lat).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności nerek
  • Zalecenia dotyczące dawkowania opisane w punkcie „Stosowanie u dorosłych” dotyczą także pacjentów z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny 30 – 80 ml/min).
  • U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być przez lekarza stopniowo zwiększona do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).
  • Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby
  • U pacjentów z niewydolnością wątroby (np. z marskością wątroby), ze względu na zmniejszony klirens syldenafilu należy rozważyć zastosowanie dawki 25 mg.
  • W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, w zależności od skuteczności i tolerancji produktu leczniczego, dawka może być stopniowo zwiększona przez lekarza do 50 mg, maksymalnie do 100 mg (w razie konieczności).

 

Dzieci i młodzież:

Produkt leczniczy MAXON ACTIVE przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Stosowanie u pacjentów przyjmujących inne produkty lecznicze.

W przypadku, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, u pacjentów stosujących jednocześnie inhibitory izoenzymu CYP3A4, należy rozważyć podanie dawki początkowej 25 mg.

Wyjątkiem jest rytonawir, którego nie zaleca się stosować jednocześnie z syldenafilem.

W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów przyjmujących leki alfa-adrenolityczne, stan takich pacjentów powinien być ustabilizowany przed rozpoczęciem leczenia syldenafilem.

W sytuacji, gdy o zastosowaniu leczenia farmakologicznego decyduje lekarz, dodatkowo należy rozważyć rozpoczęcie terapii od dawki 25 mg syldenafilu.

  

MAXON ACTIVE opinie
MAXON ACTIVE opinia
MAXON ACTIVE czy działa
MAXON ACTIVE cena
MAXON ACTIVE dawkowanie
MAXON ACTIVE ulotka
MAXON ACTIVE skład
MAXON ACTIVE zamiennik
MAXON problem z erekcją zaburzenia erekcji utrzymanie erekcji MAXON opinie MAXON opinia MAXON skład MAXON ulotka maxon zamienniki syldenafil viagra bez recepty Sildenafil
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o MAXON ACTIVE

Dodano: 19 Grudzień 2017
Autor: Tytus
Ocena:
Tak to działa bardzo dobrze bo sprawdziłem. To po prostu wiagra tylko 4 x mniejsza dawka ale dla mnie to akurat żeby dmuchać przez całą noc. Jeśli nie masz jakis mega problemów krążeniowych to spoko można brać nawet przy nadciśnieniu.
Odpowiedź
Dodano: 18 Grudzień 2017
Autor: keraj
Ocena:
Bardzo dobry srodek na poprawe erekcji Polecam wszystkim zainteresowanym Dostepny w aptekach a wiec 100% pewny Stosowalem Sildenafil Actavis ale po wprowadzeniu Maxon na rynek z latwoscia dostepu( bez recepty) i w zwazku z tym iz to ten sam skladnik zaczolem przymowac MAXON z takim samym dobrym skutkiem POLECAM
Odpowiedź
Dodano: 14 Październik 2017
Autor: JarekK
Ocena:
U mnie maxon sprawdza się, biorę godzine przed stosunkiem i działa tak jak potrzeba, u mnie coraz mniej stresu jets także przez to ze nie martwie się juz o sex z partnerką i chyba jakoś się tak wyluzowałem dzięki temu więc mogę działać
Odpowiedź
Dodano: 11 Październik 2017
Autor: timi
Ocena:
Długo nie byłem w związku. Często się masturbowałem. Potem, kiedy znalazłem dziewczynę, miałem problem ze wzwodem i wczesnym wytryskiem. Maxon ustabilizował mi te problemy. Teraz już nie muszę łykac tabletek, ale dwa miesiące temu bez nich nie mógłbym uprawiać seksu.
Odpowiedź
Dodano: 16 Sierpień 2017
Autor: krycha
Ocena:
Przede wszystkim tabletki są skuteczne. Ja mam taką metodę, że łykam maxon active, a potem zaczynam grę wstępną. I już w połowie pieszczot erekcja jest tak mocna, że rzucamy się z partnerką na siebie, a dalej już nie będę mówić ;)
Odpowiedź
Dodano: 08 Sierpień 2017
Autor: zenek
Ocena:
czy preparat jest bezpieczny dla panow z nadcisnieniem czy mozna przyjmowac z innymi lekami
Odpowiedź
Dodano: 09 Czerwiec 2017
Autor: temek
Ocena:
ja od czasami biorę maxon i super mi pomaga, tak jak miałem ostatnio problem z erekcją tak teraz jestem jak młody bóg, moge o wiele dluzej i co najwazniejsze nie flaczeje mi podczas seksu
Odpowiedź
Dodano: 30 Maj 2017
Autor: tomson
Ocena:
Od roku co jakiś czas biorę tabletkę maxon, kiedy mam gorszy okres w pracy i stawia bez problemu mojego małego do pionu. Juz zadne niespodzewan wpadki w sypialni mi się nie zdarzaja ;)
Odpowiedź
Dodano: 29 Maj 2017
Autor: erwin
Ocena:
Ja brałem i u mnie sie sprawdził, w połaczeniu wlasnie z dobra gra wstepna ktora kobiety uwielbaja, to nawet seks po 50 moze byc jak ten za młodu.
Odpowiedź
Dodano: 23 Kwiecień 2017
Autor: Adam
Ocena:
Polecam, ale w połaczeniu z dobrą grą wstępną, spróbujcie czegoś nowego, masaże etc. a zadziała lek dużo lepiej, przetestowane i sprawdzone na własnej skórze
Odpowiedź

Dodaj opinię o MAXON ACTIVE

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 836 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 167 produktów w 205 kategoriach