43 923 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 879 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Sildenafil ratiopharm

Sildenafil ratiopharmSildenafil ratiopharm
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 25.53 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 100 mg, tabletki powlekane, 4 szt
Działanie: zwiększa napływ krwi do prącia
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil ratiopharm

 

Lek stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania preparatu Sildenafil ratiopharm częściej niż raz na dobę. Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.   Uwaga! W celu skutecznego działania leku Sildenafil ratiopharm niezbędna jest stymulacja seksualna.   Uwaga! Ponieważ z aktywnością seksualną wiąże się ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności układu krążenia, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji zalecana jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: bóle głowy. Często: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, niedrożność nosa, niestrawność. Niezbyt często: senność, zaburzenia czucia, zaburzenia spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, inne zaburzenia oka, zawroty głowy, szum w uszach, kołatanie serca, wymioty, nudności, suchość w ustach, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. Rzadko: udar naczyniowy mózgu, omdlenie, nadciśnienie, niedociśnienie, zawał mięśnia sercowego, migotanie przedsionków, krwawienie z nosa.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie schorzenia układu sercowo naczyniowego, ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, niedawno przebyt udar lub zwał serca, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki.   Gdy przyjmujesz leki należące do grupy nitratów, leki uwalniające tlenek azotu, erytromycynę, ketokonazol, itrakonazol, cymetydynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Sildenafil ratiopharm cena
Sildenafil ratiopharm lek na receptę
Sildenafil ratiopharm wzwód
Sildenafil ratiopharm zamienniki
Sildenafil ratiopharm zamiennik
Sildenafil ratiopharm odpowiednik
Sildenafil ratiopharm tańszy zamiennik
Sildenafil ratiopharm czy działa
Sildenafil ratiopharm opinia
Sildenafil ratiopharm opinie
Sildenafil ratiopharm ulotka
Sildenafil ratiopharm dawkowanie
Sildenafil ratiopharm skład
Sildenafil ratiopharm przeciwwskazania
problemy erotyczne impotencja zaburzenia wzwodu leczenie impotencji brak erekcji nie staje mi
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sildenafil ratiopharm

Dodano: 11 Sierpień 2015
Autor: Maniek
Ocena:
Biorę lek od kilku miesięcy i uważam za jeden z tańszych odpowiedników viagry, które mimo niskiej ceny nie tracą nic na jakości. Dziewczyna też się nie skarży, także zasługuje na pięć :)
Odpowiedź

Dodaj opinię o Sildenafil ratiopharm

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 923 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 879 produktów w 209 kategoriach