45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Sildenafil Mylan

Sildenafil MylanSildenafil Mylan
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na receptę
Producent: MYLAN S.A.S.
Postać: tabletki powlekane
Cena: 49.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil Mylan

Sildenafil Mylan, 100 mg, 4 tabletki

To lek dla mężczyzn przeciw impotencji i zaburzeniom erekcji.

Skład:

1 tabletka zawiera 100 mg. syldenafilu w postaci cytrynianu. Rdzeń tabletki: Celuloza mikrokrystaliczna, Wapnia wodorofosforan bezwodny, Kroskarmeloza sodowa, Magnezu stearynian. Otoczka: Hypromeloza6cP(E464), Tytanu dwutlenek (E171), Indygotyna (E 132), lak (11%-14%), Indygotyna (E 132), lak (30%-36%), Triacetyna.

Właściwości:

Sildenafil Mylan to lek oparty na właściwościach substancji aktywnej, jaką jest syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Ma ona działanie rozkurczające naczynia krwionośne umiejscowione w członku. Dzięki temu zwiększeniu ulega napływ krwi w te partie ciała, co pomaga osiągnąć wzwód w trakcie pobudzenia seksualnego, pozwalający na odbycie stosunku. 

Przeznaczenie:

Lek na impotencję dla mężczyzn.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w razie uczulenia (nadwrażliwości) na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników leku. U osób przyjmujących azotany, ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent  przyjmuje jakiekolwiek leki z tej grupy, leki te są często stosowane w celu łagodzenia objawów dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Nie stosować w razie przyjmowania leków uwalniających tlenek azotu (np.: azotan amylu), ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może również powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. 

Inne przeciwwskazania to: ciężkie choroby serca lub wątroby. Niedawno przebyty udar lub zawał serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, takie jak zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa). Jeśli u pacjenta stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane:

Jeśli w czasie stosunku płciowego lub po nim pacjent odczuwa ból w klatce piersiowej: powinien przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie powinien pod żadnym pozorem przyjmować nitratów w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej, powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem. 

Wszystkie leki mogą wywoływać reakcje alergiczne. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli po przyjęciu leku u pacjenta wystąpią następujące objawy: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, warg lub gardła. 

Istnieją doniesienia o nadmiernie przedłużających się i czasem bolesnych wzwodach po przyjęciu leku. Jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jeśli u pacjenta nagle wystąpi pogorszenie lub utrata wzroku, powinien on zaprzestać przyjmowania leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem. 

Bardzo częstym działaniem niepożądanym jest ból głowy. 

Częste działania niepożądane to: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.

Niezbyt częste działania niepożądane to: wymioty, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśniowe, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, nudności, suchość w jamie ustnej, ból w klatce piersiowej, uczucie zmęczenia.

Rzadkie działania niepożądane to: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Dodatkowymi działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były: kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca lub przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez niektóre części mózgu. U większości, ale nie u wszystkich tych pacjentów, przed przyjęciem tego leku występowały zaburzenia czynności serca. Nie jest możliwe określenie, czy te działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku. Zgłaszano również drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypką, pęcherzami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające natychmiastowej pomocy lekarza.

Dawkowanie:

Zazwyczaj dawka dobowa to 50 mg. syldenafilu przyjmowane na około 1 godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. 

Sildenafil Mylan
Sildenafil Mylan opinie
Sildenafil Mylan ulotka
Sildenafil Mylan skład
Sildenafil Mylan dawkowanie
Sildenafil Mylan przeciwwskazania
Sildenafil Mylan cena
Sildenafil Mylan zamienniki
Sildenafil Mylan zamiennik
Sildenafil Mylan odpowiednik
Sildenafil Mylan tańszy zamiennik
Sildenafil Mylan czy działa
impotencja potencja brak wzwodu erekcja męska niemoc zaburzenia erekcji
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy Tribulus Terrestis - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Sildenafil Mylan

Dodaj opinię o Sildenafil Mylan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach