45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 003 produktów w 209 kategoriach

Sildenafil Medana wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat

Sildenafil Medana

Sildenafil MedanaSildenafil Medana
(4 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 20.24 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 50 mg, tabletki powlekane, 4 szt, 100 mg, tabletki powlekane, 1 szt, 100 mg, tabletki powlekane, 4 szt, 50 mg, tabletki powlekane, 1 szt
Działanie: zwiększa napływ krwi do prącia
Ulotka:

Sildenafil Medana wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat

Opis i skład produktu Sildenafil Medana

Lek stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek zwykle przyjmuje się na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Nie zaleca się stosowania preparatu Sildenafil Medana częściej niż raz na dobę. Przyjmowanie leku podczas posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo.   Uwaga! W celu skutecznego działania leku Sildenafil Medana niezbędna jest stymulacja seksualna.   Uwaga! Ponieważ z aktywnością seksualną wiąże się ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności układu krążenia, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji zalecana jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: ból głowy. Często: uderzenia gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy. Niezbyt często: wymioty, wysypka, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśniowe, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, dzwonienie w uszach, nudności, suchość w jamie ustnej, ból w klatce piersiowej oraz uczucie zmęczenia. Rzadko: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienia z nosa, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie schorzenia układu sercowo naczyniowego, ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, niedawno przebyt udar lub zwał serca, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki.   Gdy przyjmujesz leki należące do grupy nitratów, leki uwalniające tlenek azotu, erytromycynę, ketokonazol, itrakonazol, cymetydynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Sildenafil Medana lek na receptę
Sildenafil Medana lek na wzwód
Sildenafil Medana zamienniki
Sildenafil Medana zamiennik
Sildenafil Medana odpowiednik
Sildenafil Medana tańszy zamiennik
Sildenafil Medana czy działa
Sildenafil Medana opinia
Sildenafil Medana opinie
Sildenafil Medana ulotka
Sildenafil Medana skład
Sildenafil Medana dawkowanie
Sildenafil Medana przeciwwskazania
Sildenafil Medana cena
nie staje mi męski problem życie erotyczne impotencja problem ze wzwodem zaburzenia wzwodu

Sildenafil Medana wymaga recepty?

Wypełnij prosty Formularz,,
Odbierz SMS w 5 minut,
Pokaż Kod w Aptece.

Zamów e-Receptę
Receptomat
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Sildenafil Medana

Dodano: 22 Styczeń 2019
Autor: Tomek
Ocena:
Sildenafil Medana Super lek nie kupujcie innych zamienników typu bez recepty w aptecę. Tylko do lekarza po receptę ale przedtem trzeba zrobić badania. Nie zmienia to faktu że to lek a nie palcebo i bardzo dobry używany rozsądnie to pomaga.
Odpowiedź
Dodano: 31 Lipiec 2017
Autor: jan
Ocena:
mi pomaga bardzo choc mój niedowład jest około 10% efekt 100%
Odpowiedź
Dodano: 01 Luty 2016
Autor: Gerard
Ocena:
dobry lek wspomagający ,stosuję ten lek od 6-miesięcy średnio raz a nawet dwa razy w tygodniu .Bez szczególnych ubocznych dolegliwości,jedynie zdarzało sie że miałem chwilowe odczucie bólu głowy. Mam obecnie 69lat.
Odpowiedź
Dodano: 11 Sierpień 2015
Autor: Kuba
Ocena:
Jak dla mnie tabletki wymiatają. Jedyny minus to ten, że muszę raz na jakiś czas udać się po receptę, ale ogólnie i to ujdzie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Sildenafil Medana

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 003 produktów w 209 kategoriach