40 770 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 699 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Sildenafil Actavis

Sildenafil Actavis - Sildenafilum - 100 mgSildenafil Actavis - Sildenafilum - 100 mg
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na recepte
Producent: ACTAVIS
Postać: tabletki
Cena: 14.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil Actavis

Sildenafil Actavis - Sildenafilum - 100 mg, tabletki powlekane, 4 szt

Sildenafil to lek na receptę stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu.

Dawkowanie:

Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. 

Lek zwykle zażywa się na około godzinę przed aktywnością seksualną. Nie poleca się używania Sildenafil Actavis częściej niż raz na dobę.Zażywanie w czasie  posiłku może opóźniać początek działania leku w porównaniu do przyjęcia leku na czczo. 

Uwaga! Dla skutecznego działania Sildenafil Actavis istotne jest pobudzanie seksualne. Uwaga! Aktywność seksualna wiąże się z ryzykiem wystąpienia zaburzeń czynności układu krążenia, przed zastosowaniem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji polecana jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.

Nalezy przechowywać  lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy stosować leku  innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często:

Bóle głowy. 

Często: 

Zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia widzenia barwnego, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa, niestrawność. 

Niezbyt często

Senność, niedoczulica, zaburzenia spojówek, zaburzenia oka, zaburzenia łzawienia, inne zaburzenia oka, szum w uszach, zaburzenia rytmu serca, wymioty, nudności, suchość w jamie ustnej, wysypka skórna, ból mięśniowy, ból w klatce piersiowej, zmęczenie. 

Rzadko:

Reakcje nadwrażliwości, omdlenie, nadciśnienie, zawał mięśnia sercowego, udar, krwawienia z nosa. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie schorzenia układu sercowo naczyniowego, ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie, niedawno przebyt udar lub zwał serca, dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki. Gdy zażywasz leki należące do grupy nitratów, leki uwalniające tlenek azotu, erytromycynę, ketokonazol, itrakonazol, cymetydynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio zażywanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Sildenafil Actavis
Sildenafil Actavis opinie
Sildenafil Actavis ulotka
Sildenafil Actavis skład
Sildenafil Actavis dawkowanie
Sildenafil Actavis przeciwwskazania
Sildenafil Actavis cena
Sildenafil Actavis zamienniki
Sildenafil Actavis zamiennik
Sildenafil Actavis odpowiednik
Sildenafil Actavis tańszy zamiennik
Sildenafil Actavis czy działa
Sildenafil tabletki tabletki powlekane potencja wspieranie potencji zaburzenia wzwodu wzwód Sildenafil
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sildenafil Actavis

Dodano: 20 Luty 2017
Autor: Pankracy
Ocena:
Mam 42 lata i od paru lat miałem problem, ale wystarczyło 25mg (1/4 tabletki)na godzinę przed i problem zniknął. Sildenafil działa bez zarzutu. Jak na razie 2 użycia i żadnych skutków ubocznych.
Odpowiedź
Dodano: 08 Październik 2016
Autor: Xx
Ocena:
Mam35 lat. Ze względu na doswiadczenia w przeszłości, podczas zbliżenia zdaza sie, z za duzo mysle o tym czy dam radę, co skutkuje brakiem erekcji.przyjmuje sildenafil 100 zawsze polowe tabletki i nie ma bata!!! Moge wiele razy !! Zdaza mi sie ,ze przez dwa dni w sumie zjem6 tabletek, bonie wychodzę z łóżka. Kobiety wariuja!!!! Orgazmy kilkanaście razy na dobę, tylko ja SUE troche poce i jednak jestem zmęczony pozniej!! ZMĘCZONY, ALE BOHATER!!! Normalnie mam ochotę na sex non stop, ale stres, którego nie jestem w stanie zwalczyć, odbiera mi pewñosc siebie!!! Dlatego zrę to gó w no!!!!
Odpowiedź

Dodaj opinię o Sildenafil Actavis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 770 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 699 produktów w 204 kategoriach