44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Sildenafil Accord

Sildenafil Accord ACCORD HEALTHCARE POLSKASildenafil Accord ACCORD HEALTHCARE POLSKA
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na receptę
Producent: ACCORD HEALTHCARE POLSKA
Postać: tabletki powlekane
Cena: 7.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil Accord

Sildenafil Accord, 50 mg, 4 tabletki 

To lek dla mężczyzn pomagający w impotencji, przeciw zaburzeniom erekcji.

Skład:

1 tabletka powlekana 50 mg. zawiera 50 mg. syldenafilu (w postaci cytrynianu). Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda tabletka zawiera 0,6 mg. laktozy jednowodnej.

Właściwości:

Sildenafil Accord bazuje na właściwościach substancji aktywnej, jaką jest syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Ma ona działanie rozkurczające naczynia krwionośne umiejscowione w członku. Dzięki temu zwiększeniu ulega napływ krwi w te partie ciała, co pomaga osiągnąć wzwód w trakcie pobudzenia seksualnego, pozwalający na odbycie stosunku. 

Przeznaczenie:

Lek na impotencję dla mężczyzn.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób przyjmujących azotany, ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki z tej grupy, leki te są często stosowane w celu łagodzenia objawów dławicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Nie stosować u osób przyjmujących leki uwalniające tlenek azotu takich jak azotan amylu (poppers, ponieważ ich jednoczesne przyjmowanie może również powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego. Nie stosować u osób, u których stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników leku, u osób chorujących na ciężkie choroby serca lub wątroby, u osób, po niedawno przebytym udarze lub zawale serca oraz w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego krwi.

Działania niepożądane:

Jeśli w czasie stosunku płciowego lub po nim pacjent odczuwa ból w klatce piersiowej: powinien przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie powinien pod żadnym pozorem przyjmować nitratów w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej, powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem. 

Wszystkie leki mogą wywoływać reakcje alergiczne. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli po przyjęciu leku u pacjenta wystąpią następujące objawy: nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, warg lub gardła. 

Istnieją doniesienia o nadmiernie przedłużających się i czasem bolesnych wzwodach po przyjęciu leku. Jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jeśli u pacjenta nagle wystąpi pogorszenie lub utrata wzroku, powinien on zaprzestać przyjmowania leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem. 

Bardzo częstym działaniem niepożądanym  jest ból głowy. 

Częste działania niepożądane to: nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy.

Niezbyt częste działania niepożądane to: wymioty, wysypka skórna, krwawienie do tylnej części oka, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, podwójne widzenie, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, nieregularne lub szybkie bicie serca, bóle mięśniowe, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, nudności, suchość w jamie ustnej, ból w klatce piersiowej, uczucie zmęczenia.

Rzadkie działania niepożądane to: nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, omdlenia, udar, krwawienie z nosa, nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Dodatkowymi działaniami niepożądanymi zgłaszanymi po wprowadzeniu leku na rynek były: kołatanie serca, ból w klatce piersiowej, nagła śmierć, atak serca lub przejściowe zmniejszenie przepływu krwi przez niektóre części mózgu. U większości, ale nie u wszystkich tych pacjentów, przed przyjęciem tego leku występowały zaburzenia czynności serca. Nie jest możliwe określenie, czy te działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku. Zgłaszano również drgawki lub napady padaczkowe i ciężkie reakcje skórne charakteryzujące się wysypką, pęcherzami, złuszczaniem się skóry i bólem, wymagające natychmiastowej pomocy lekarza.

Dawkowanie:

Zazwyczaj dawka dobowa to 50 mg. syldenafilu przyjmowane na około 1 godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. 

 

Sildenafil Accord
Sildenafil Accord opinie
Sildenafil Accord ulotka
Sildenafil Accord skład
Sildenafil Accord dawkowanie
Sildenafil Accord przeciwwskazania
Sildenafil Accord cena
Sildenafil Accord zamienniki
Sildenafil Accord zamiennik
Sildenafil Accord odpowiednik
Sildenafil Accord tańszy zamiennik
Sildenafil Accord czy działa
impotencja erekcja brak wzwodu męska niemoc zaburzenia erekcji potencja
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sildenafil Accord

Dodaj opinię o Sildenafil Accord

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach