44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Sildenafil 50

Sildenafil 50mg, 4 tabletkiSildenafil 50mg, 4 tabletki
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: lek na receptę
Producent: SANDOZ
Postać: tabletki
Cena: 249.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Sildenafil 50

Sildenafil 50mg, 4 tabletki

Sildenafil jest preparatem stosowanym w przypadku zaburzeń erekcji. J jego działanie polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych w penisie w celu uzyskania mocnej erekcji.

Skład:

Substancja czynna: Sildenafil 50mg

Działanie:

Mechanizm działania preparatu polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, które znajdują się na penisie, co umożliwi znaczny przepływ krwi, a w rezultacie wzwodu. Erekcja następuje tylko w przypadku podniecenia seksualnego. Działanie preparatu utrzymuje się przez około pięć godzin od momentu zastosowania tabletki.

Sposób użycia:

Zaleca się przyjęcie preparatu 1/2 godziny przed stosunkiem. Czas działania wynosi około 5 godz.

Środki ostrożności:

Przed zażyciem tabletki nie zaleca się jednak spożywać dużych ilości alkoholu, soku z grejpfruta oraz produktów o wysokiej zawartości tłuszczu, gdyż może to wpłynąć na skuteczność leku.

Działania niepożądane:

Do najczęstszych skutków ubocznych stosowania tego leku należą: bóle głowy, uderzenia gorąca, uczucie zatkanego nosa oraz bóle brzucha. Zwykle ustępują one jednak wraz z przyzwyczajaniem się organizmu to substancji czynnej.

Rzadziej występującymi działaniami niepożądanymi są: wymioty, krwawienie w tylnej części oka, wysypka, senność, przekrwienie oczu, podrażnienie i łzawienie oczu, kołatanie serca, bóle mięśni, zawroty głowy, mdłości, krwawienie z penisa, zmęczenie oraz dzwonienie uszu. Wymienione skutki uboczne występują u 1 na 100 pacjentów.

Bardzo rzadkie działania niepożądane (podwyższone lub obniżone ciśnienie, udar, zawał serca, nieregularna praca serca oraz pogorszenie słuchu) występują u 1 na 1000 mężczyzn.

Przeciwwskazania:

Głównymi przeciwwskazaniami do stosowania Sildenafilu są: przebyty zawał lub udar serca, uczulenie na składniki leku, problemy z sercem lub wątrobą, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, nietętnicza przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego oraz niedociśnienie. Lek może być także nieodpowiedni dla mężczyzn cierpiących na anemię sierpowatą, białaczkę, szpiczaka mnogiego, deformacje penisa, schorzenia serca, hemofilię lub wrzody żołądka.

Podczas konsultacji lekarskiej należy zaznajomić lekarza ze wszystkimi zażywanymi w ostatnim czasie lekami, gdyż niektóre z nich mogą wchodzić w niebezpieczne interakcje z Sildenafilem. Szczególnie niebezpieczne może okazać się jednoczesne przyjęcie Sildenafilu z nitratami, które stosowane są w leczeniu ataków choroby wieńcowej. Obie grupy leków obniżają ciśnienie krwi, ich jednoczesne zażycie może zatem doprowadzić do zbyt gwałtownego spadku ciśnienia, co w konsekwencji może odciąć dopływ krwi do serca i spowodować jego zawał.

Ostrożność należy także zachować w przypadku stosowania alfa - adrenolityków (leków stosowanych w leczeniu przerostu prostaty i nadciśnienia). Odradzane jest także jednoczesne stosowanie Sildenafilu z innymi lekami na potencję oraz niektórymi antybiotykami, takimi jak klarytromycyna, erytromycyna oraz telitromycyna.

Sildenafil 50 opinia
Sildenafil 50 opinie
Sildenafil 50 ulotka
Sildenafil 50 skład
Sildenafil 50 dawkowanie
Sildenafil 50 przeciwwskazania
Sildenafil 50 cena
Sildenafil 50 zamienniki
Sildenafil 50 zamiennik
Sildenafil 50 odpowiednik
Sildenafil 50 tańszy zamiennik
Sildenafil 50 czy działa
wzwód erekcja seks zaburzenia erekcji wzmocnienie potencji problem z erekcją
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sildenafil 50

Dodano: 17 Kwiecień 2016
Autor: Krzysztof
Ocena:
Mam już swoje lata i sporo młodszą kobietę, dlatego lekarz zapisał mi lek Sildenafil 50, żebym sprostał jej oczekiwaniom. Jest lepiej, ale do ideału wciąż daleko.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Sildenafil 50

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 549 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach