43 618 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Seebri Breezhaler

Seebri BreezhalerSeebri Breezhaler
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 136.41 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 44mcg/daw, proszek do inhalacji w kapsułkach twardych, 30szt. + inhalator
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Glycopyrronii bromidum
Działanie: rozszerza oskrzela
Ulotka:

Opis i skład produktu Seebri Breezhaler

 

Lek na receptę  stosowany w celu łagodzenia dolegliwości związanych z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POCHP) u osób dorosłych.

Uwaga! Lek służy  w leczeniu wspomagającym POChP.

Nie wolno go stosować  w leczeniu nagłych napadów duszności lub świszczącego oddechu.

Dawkowanie:

Wziewnie, ścise według zaleceń lekarza. Lek ten należy stosować o tej samej porze każdego dnia, co ułatwi pamiętanie o przyjęciu leku. Lek można stosować o każdej porze, przed lub po posiłku lub napoju. Kapsułki leku Seebri Breezhaler stosuje się wyłącznie z inhalatorem Seebri Breezhaler i nie wolno ich połykać. W celu przyjęcia dawki należy włożyć kapsułkę do inhalatora i przyjąć proszek zawarty w kapsułce w drodze inhalacji przez usta.

Możliwe skutki uboczne:

Często: suchość w jamie ustnej, trudności ze snem, katar lub zatkany nos, kichanie, ból gardła, biegunka lub ból brzucha. Niezbyt często: trudności w oddawaniu moczu i ból podczas oddawania moczu, bolesne lub częste oddawanie moczu, kołatanie serca, wysypka, drętwienie, kaszel z odkrztuszaniem plwociny, próchnica zębów, uczucie ucisku lub bólu w policzkach lub czole, krwawienie z nosa, ból ramion lub nóg, ból mięśni, kości lub stawów w klatce piersiowej, uczucie dyskomfortu w żołądku po posiłkach, podrażnienie gardła, uczucie zmęczenia, osłabienie. Uwaga! Należy natychmiast powiedzieć lekarzowi, jeśli wystąpi ucisk w klatce piersiowej, kaszel, świszczący oddech lub duszności bezpośrednio po zastosowaniu tego leku (objawy skurczu oskrzeli). Należy przerwać stosowanie tego leku i natychmiast poinformować lekarza, jeśli wystąpi ból lub dyskomfort oczu, przemijające zaburzenia ostrości widzenia, widzenie kolorowych obwódek wokół obiektów lub barwnych obrazów, którym towarzyszyzaczerwienienie oczu (mogą to być objawy ostrego napadu jaskry z wąskim kątem przesączania). Jest mało prawdopodobne, by ten lek wpływał na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na glikopironiowy bromek lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, choroby nerek, jaskrę z wąskim kątem przesączania, trudności z oddawaniem moczu. Gdy stosujesz inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach stosowanych obecnie lub ostatnio a także o lekach, które planujesz stosować. Dotyczy to również leków podobnych do leku Seebri Breezhaler stosowanych w leczeniu choroby płuc, takich jak ipratropium, oksytropium lub tiotropium (tzw. leków przeciwcholinergicznych). Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. W ciąży i w okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że jesteś ciąży, lub gdy planujesz ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza.

Seebri Breezhaler zamienniki
Seebri Breezhaler zamiennik
Seebri Breezhaler odpowiednik
Seebri Breezhaler tańszy zamiennik
Seebri Breezhaler czy działa
Seebri Breezhaler opinia
Seebri Breezhaler opinie
Seebri Breezhaler ulotka
Seebri Breezhaler skład
Seebri Breezhaler dawkowanie
Seebri Breezhaler przeciwwskazania
Seebri Breezhaler cena
leczenie przewlekłej choroby płuc leczenie chorych płuc płuca choroba płuc leczenie obturacyjnej choroby płuc problemy z płucami przewlekła choroba płuc dolegliwości z płucami
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Seebri Breezhaler

Dodaj opinię o Seebri Breezhaler

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 618 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach