40 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 514 produktów w 205 kategoriach

SAMe

SAMeSAMe
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: CELLFOOD
Postać: krople
Cena: 225.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii przeciwdepresyjne

Opis i skład produktu SAMe

SAMe, 30ml

SAMe- ułatwia przeprowadzanie licznych funkcji powiązanych z tą grupą atomów, prowadząc do widocznej poprawy funkcjonowania błon biologicznych, przywracając równowagę układowi neurotransmisji oraz wspomagając poprawę samopoczucia (oddziałuje na centralny układ nerwowy). Cellfood SAMe zapewnia również wzmacnienie reakcjom detoksykacji poprzez wpływanie na działanie wątroby.

Działanie

Preparat zapewnia dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz właściwą detoksykację. Przenoszenie niewielkiej grupy atomów (grupa metylowa) pomiędzy różnymi molekułami pomaga komórkom w syntezie DNA (miejsce przechowywania informacji genetycznej), umożliwia produkcję wyjątkowo ważnych przeciwutleniaczy i substancji odtruwających przez wątrobę, tj. glutationu, pozwala również różnym tkankom wytwarzać ważne elementy składowe błon komórkowych, czyli fosfolipidy. Gwarantuje to, że działanie wielu hormonów korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, a wybrane neuroprzekaźniki (np. serotonina) poprawiają nastrój i samopoczucie.

Cellfood SAMe to bardzo przydatny produkt w trakcie leczenia symptomów depresji, migren, a także stanów zapalnych kości, stawów i mięśni oraz bólu (osteopenia, artretyzm, fibromialgia). Co więcej produkt ten bardzo skutecznie wspiera usuwanie i wydalanie substancji toksycznych z organizmu oraz spowalnia proces starzenia.

Preparat poprawia aktywność i produkcję poprawiających nastrój neurotransmiterów, takich jak: serotonina, dopamina i norepinefryna (serotonina to neurotransmiter, którego poziom zwiększają takie leki jak Prozac).

Produkt wspomaga proces absorbowania i zamiany grup siarczanowych w glikoproteiny, co pozwala zachować zdrową tkankę chrząstną i chroni stawy.

W wątrobie formuła Cellfood SAMe zapewnia wzmocnienie produkcji i absorpcji GSH, który jest odpowiedzialny głównie za elminowanie z organizmu niebezpiecznych toksyn.
 

Sposób użycia

Preparat wystarcza na 30 dobowych dawek przy stosowaniu 10 kropli dwa razy na dobę. Należy Potrząsnąć butelką przed użyciem, a następnie przyjąć 10 kropli pod język, dwa razy na dobę. Przed połknięciem odczekać około 30 sekund.

 

SAMe opinie
SAMe ulotka
SAMe skład
SAMe dawkowanie
SAMe przeciwwskazania
SAMe cena
SAMe zamienniki
SAMe zamiennik
SAMe odpowiednik
SAMe tańszy zamiennik
SAMe czy działa
detoksykacja organizmu krople do detoksykacji organizmu krople antydepresyjne krople poprawiające samopoczucie preparaty na depresję leki na depresję preparaty poprawiające samopoczucie leki poprawiające samopoczucie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o SAMe

Dodaj opinię o SAMe

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 514 produktów w 205 kategoriach