41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Reasec

ReasecReasec
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 32.44 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 20 szt
Działanie: przeciwbiegunkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Reasec

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawowym  ciężkich i długotrwałych biegunek powstałych z powodu problemów z funkcjonowaniem jelit pochodzenia niezakaźnego.

Leku nie powinno się zażywać w przebiegu biegunek na tle bakteryjnym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Leku nie podaje się dzieciom do 6 roku życia. Podczas leczenia nie należy spożywać alkoholu.    

Możliwe skutki uboczne:

Suchość błon śluzowych jamy ustnej, nudności, zawroty głowy, świąd skóry, wysypka, zaburzenia rytmu snu. Rzadko zaburzenia widzenia, drętwienie kończyn, stany depresyjne. Długotrwałe stosowanie może spowodować uzależnienie. Lek może ujemnie wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu. 

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na lek, jaskrę, przerost gruczołu krokowego, choroby układu krążenia. Gdy przyjmujesz leki działające depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (np. barbiturany). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ciąża i okres karmienia piersią są przeciwwskazaniami do podawania leku.

Reasec ulotka
Reasec skład
Reasec dawkowanie
Reasec przeciwwskazania
Reasec zamienniki
Reasec zamiennik
Reasec odpowiednik
Reasec tańszy zamiennik
Reasec czy działa
Reasec opinia
Reasec opinie
Reasec cena
przewlekła biegunka długa biegunka zaburzenia jelitowe dolegliwości jelitowe problematyczna biegunka ciężka biegunka biegunka problemy jelitowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Reasec

Dodaj opinię o Reasec

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach