40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

PSYCHO Harmoni

PSYCHO HarmoniPSYCHO Harmoni
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: JOALIS
Postać: płyn
Cena: 287.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii nasenne

Opis i skład produktu PSYCHO Harmoni

PSYCHO Harmoni, 50ml

PSYCHO Harmoni- suplement diety wspomagający funkcje organizmu, poprawia witalność, wspiera walkę z depresją i lękami, poprawia sen i wspomaga stan uspokojenia.

Działanie

Detoksykacja trwa od kilku miesięcy do dwóch lat, w zależności od indywidualnych przypadków. Najlepiej jest przeprowadzić dokładną detoksykację organizmu. Przeprowadza się ją w oparciu o diagnozę. Aby dobrać właściwe preparaty należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie preparatami Joalis.

Aby utrzymać niski poziom toksyn w organizmie i zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, wystarczy odwiedzać poradnię 2—3 razy w roku lub używać zgodnie z chińskim pentagramem i porami roku odpowiednie preparaty.

Niekiedy do poprawy zdrowia dochodzi na początku kuracji, niekiedy trwa to dłużej.

Klient odczuwa nietypowe objawy zdrowotne, do których dotychczas nie był przyzwyczajony. Mogą to być obfite wydzieliny z nosa, kasłanie flegmą, zmiana zabarwienia moczu, pieczenie przy oddawaniu moczu, rozwolnienie, pojawienie się egzem, zaczerwienienie skóry, uciski i swędzenie ciała itd. Są to typowe objawami detoksykacji. Żeby detoksykacja była naprawdę skuteczna, toksyny w jakiś sposób muszą opuścić ciało.

Objawy detoksykacji nie trwają długo, ponieważ detoksykację przeprowadza się przy pomocy preparatów, które utrzymują system odpornościowy we właściwej kondycji. Po kilku dniach, czasami tygodniach ustępują całkowicie.

Skład PSYCHO Harmoni

20% etanolu (woda, spirytus), mieszanka bioinformacyjna ziół.

Dawkowanie

  • Stosuje się 3 do 7 preparatów równocześnie
    Przed rozpoczęciem przyjmowania pierwszego preparatu i po użyciu ostatniego przez co najmniej 30 minut należy się wstrzymać od jedzenia, palenia, picia napojów, oprócz  wody.
  • Między jednym a drugim preparatem odczekać minimum 3-5 minut.

    Należy przyjmować systematycznie aż do skończenia opakowania. Działanie uzależnione jest długotrwałym, systematycznym stosowaniem.

Aby w pełni zauważyć korzyści płynące z działania preparatów, kurację należy stosować przez okres minimum 4 miesięcy. Okres ten jednak może być różny dla każdej osoby i zależeć od wielu czynników m.in. od ogólnego stanu zdrowia albo diety.

Uwagi

• Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
• Zdrowe żywienie i tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
• Suplement diety nie może być zamiennikiem zróżnicowanej diety.
• Należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Należy chronić przed wilgocią i światłem.

PSYCHO Harmoni opinie
PSYCHO Harmoni ulotka
PSYCHO Harmoni skład
PSYCHO Harmoni dawkowanie
PSYCHO Harmoni przeciwwskazania
PSYCHO Harmoni cena
PSYCHO Harmoni zamienniki
PSYCHO Harmoni zamiennik
PSYCHO Harmoni odpowiednik
PSYCHO Harmoni tańszy zamiennik
PSYCHO Harmoni czy działa
suplement diety wspomagający sen preparat uspokajający preparat na uspokojenie bez recepty oczyszczanie organizmu detoksykacja organizmu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o PSYCHO Harmoni

Dodaj opinię o PSYCHO Harmoni

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach