41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Protevasc SR

Protevasc SRProtevasc SR
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 18.02 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 35 mg, 120 szt, 35mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 60 szt.
Działanie: cytoprotekcyjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Protevasc SR

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego. Lek nie dopuszczas do powstawania napadów dusznicy bolesnej. Ma także zastosowanie w otolaryngologii: zawrotach głowy pochodzenia naczyniowego, zawrotach głowy w  chorobie Meniere'a, szumy w uszach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty). Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek trimetazydyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w ciąży nie zostały ustalone. Nie zaleca się stosowania leku w ciąży i okresie karmienia.

Protevasc SR opinia
Protevasc SR opinie
Protevasc SR ulotka
Protevasc SR skład
Protevasc SR dawkowanie
Protevasc SR przeciwwskazania
Protevasc SR cena
Protevasc SR zamienniki
Protevasc SR zamiennik
Protevasc SR odpowiednik
Protevasc SR tańszy zamiennik
Protevasc SR czy działa
choroba serca leczenie dusznicy bolesnej choroba Menier'a leczenie chorego serca serce i układ krążenia zawroty głowy dusznica bolesna choroby serca chore serce
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Protevasc SR

Dodano: 17 Październik 2016
Autor: Halina
Ocena:
protevasc sr 35 bardzo dobry lek...potwierdzam ocenę p.Ewy - serce wzmocnione..praca serca spokojna P O L E C A M
Odpowiedź
Dodano: 05 Wrzesień 2016
Autor: ewa
Ocena:
protevasc sr-bardzo dobry lek,uzywam dwa miesiące jestem bardo zadowolona,serce wmocnione ...praca serca-spokojniejsza.polecam
Odpowiedź

Dodaj opinię o Protevasc SR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach