40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 573 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

ProMagnez

ProMagnez Cytrynian Magnezu x 30 saszetekProMagnez Cytrynian Magnezu x 30 saszetek
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: PROPHARMA
Postać: proszek
Cena: 16.98 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii mięśnie

Opis i skład produktu ProMagnez

ProMagnez Cytrynian Magnezu x 30 saszetek

ProMagnez Cytrynian Magnezu to wysoko przyswajalna forma  magnezu – cytrynian magnezu – uzupełnia  odpowiednią dzienną dawkę tego pierwiastka. Zażywanie tego środka działa wspierająco na funkcjonowanie organizmu.

Skład ProMagnez Cytrynian Magnezu

ProMagnez Cytrynian Magnezu zawiera: Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan magnezu.

Zawartość substancji czynnych w zalecanej dziennej porcji – 1 saszetka (4g): magnez (w formie cytrynianu magnezu) – 375mg (100% referencyjnej wartości spożycia).

Działanie

ProMagnez Cytrynian Magnezu jest wolny od zbędnych konserwantów i substancji słodzących. Zawiera dwa  składniki – węglan wapnia i kwas cytrynowy, które pod działaniem gorącej wody tworzą aktywny składnik – cytrynian magnezu. Jest to najkorzystniej przyswajalna postać tego istotnego w organizmie pierwiastka. Magnez działa wspierająco na  prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, wpływa na zachowanie odpowiedniego mmetabolizmu energetycznego i równowagi elektrolitowej. Jest waznym  czynnikiem zmniejszającym  uczucia znużenia i zmęczenia oraz zachowującym funkcje psychologiczne. Magnez uczestniczy w syntezie białek oraz w zachowaniu zdrowych kości, zębów, oraz w procesie podziału komórek.

Wskazania

ProMagnez Cytrynian Magnezu wskazany jest do stosowania dla uzupełnienia niedoborów magnezu w organizmie. Zwłaszcza wskazany jest w stanach zmęczenia i przeciążenia organizmu oraz w czasie intensywnej pracy umysłowej i fizycznej.

Informacje dodatkowe:

ProMagnez Cytrynian Magnezu nie zawiera barwników, aromatów, substancji słodzących, konserwujących, przeciwzbrylających, wypełniających. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Preparat nalezy przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Przeciwwskazania:

Nie nalezy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik suplementu.

Dawkowanie

Zalecana dawka: 1 saszetka (4g).

Zawartość saszetki nalezy rozpuścić w 20-30ml gorącej wody (70-90st. C). Płyn nalezy mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia, następnie dolać zimnej wody i wypić. Nie należy przekraczać zalecanej dawki w ciągu dnia.

ProMagnez
ProMagnez opinie
ProMagnez ulotka
ProMagnez skład
ProMagnez dawkowanie
ProMagnez przeciwwskazania
ProMagnez cena
ProMagnez zamienniki
ProMagnez zamiennik
ProMagnez odpowiednik
ProMagnez tańszy zamiennik
ProMagnez czy działa
ProMagnez Cytrynian Magnezu
ProMagnez Cytrynian Magnezu proszek
wspomaganie organizmu metabolizm zdrowe zęby zdrowe kości psychika magnez
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o ProMagnez

Dodaj opinię o ProMagnez

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 573 produktów w 205 kategoriach