41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Preductal MR

Preductal MRPreductal MR
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu
Cena: 29.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 35 mg, 60 szt
Działanie: ochronnie na serce
Ulotka:

Opis i skład produktu Preductal MR

 

Lek na receptę stosowany w przewlekłym leczeniu choroby niedokrwiennej serca. lek działa zapobiegawczo na napady dławicy piersiowej. Działa również pomocnie w leczeniu zaburzeń ślimakowo-przedsionkowych wynikających z niedokrwienia: zawroty głowy, szumy uszne, niedosłuch.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować podczas posiłków, popijając wodą.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty) o niewielkim nasileniu.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

dy masz nadwrażliwość trimetazydynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, schorzenia wątroby i/lub nerek.   Gdy przyjmujesz inne lek. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ze względu na brak odpowiednich badań potwierdzających bezpieczeństwo nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Preductal MR czy działa
Preductal MR opinia
Preductal MR opinie
Preductal MR cena
Preductal MR skład
Preductal MR ulotka
Preductal MR dawkowanie
Preductal MR przeciwwskazania
Preductal MR zamienniki
Preductal MR zamiennik
Preductal MR odpowiednik
Preductal MR tańszy zamiennik
choroba niedokrwienna serca niedokrwienie serca szumy uszne zawroty głowy niedosłuch szum w uszach dławica problemy ze słuchem
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Preductal MR

Dodaj opinię o Preductal MR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach