41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Polyvaccinum Submite

Polyvaccinum SubmitePolyvaccinum Submite
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: zawiesina do wstrzykiwań
Cena: 23.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: iniekcje, 1 ml, 5 ampułek
Działanie: pobudza układ odpornościowy
Ulotka:

Opis i skład produktu Polyvaccinum Submite

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu długotrwałych i powtarzających się stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych:  zatok przynosowych, nosa, krtani, tchawicy i oskrzeli. lek wskazany w likwidowaniu długorwałych nerwobóli: nerwu trójdzielnego i potylicznego, rwy kulszowej, zapalenia splotu barkowego i nerwobóli międzyżebrowych.

Dawkowanie:

Domięśniowo lub podskórnie. Dawki dobiera lekarz w zależności od wieku chorego i rodzaju choroby. Cykl szczepień składa się z kilku wstrzyknięć powtarzanych 2 razy do roku przez okres co najmniej 2 lat. Szczepienie wykonuje wykwalifikowany personel medyczny. Po wstrzyknięciu szczepionki pacjent powinien pozostać 30 minut pod obserwacją. Nie stosuje się u dzieci poniżej 2 roku życia. Szczepionka stosowana jako leczenie zapobiegające nawrotom chorób oraz nowym zachorowaniom, nie powinna być podawana w czasie trwających infekcji.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienienie, obrzęk, bolesność w miejscu wstrzyknięcia, a także wzrost temperatury ciała, uczucie ogólnego rozbicia i lekkiego zaostrzenia miejscowych stanów zapalnych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki szczepionki, schorzenia nerek i/lub wątroby. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Polyvaccinum Submite opinia
Polyvaccinum Submite opinie
Polyvaccinum Submite skład
Polyvaccinum Submite ulotka
Polyvaccinum Submite cena
Polyvaccinum Submite dawkowanie
Polyvaccinum Submite przeciwwskazania
Polyvaccinum Submite zamienniki
Polyvaccinum Submite zamiennik
Polyvaccinum Submite odpowiednik
Polyvaccinum Submite tańszy zamiennik
Polyvaccinum Submite czy działa
zatoki nerwobóle oskrzela zapalenia zapalenia górnuch dróg oddechowych ból nerwów splot barkowy tchawica nerw trójdzielny
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Polyvaccinum Submite

Dodaj opinię o Polyvaccinum Submite

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach