45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Perazin

PerazinPerazin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 3.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Perazin 50 mg, tabletki, 30 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Perazinum
Działanie: uspokajające
Ulotka:

Opis i skład produktu Perazin

Lek na receptę przeznaczony w stanie psychozy, w której dominuje niepokój i pobudzenie, w tym schizofrenia z objawami niepokoju i urojeniami lub stany pobudzenia i podniecenia ruchowego różnego pochodzenia. Odpowiedni dla psychoz wieku podeszłego, przewlekłych nerwic natręctw, stanów lękowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia ze strony ośrodkowego układu nerwowego (senność, apatia, objawy depresji), tycie, zaburzenia ze strony układu pokarmowego, przyspieszenie akcji serca, zmiany ciśnienia przy wstawaniu, mlekotok, ginekomastia, zaburzenia miesiączkowania, zmniejszenie lub podwyższenie poziomu cukru we krwi, impotencja, zaburzenia libido, zwiększenie masy ciała, wzmożone pragnienie, trudności w oddawaniu moczu, trudności w poruszaniu się, sztywność mięśni, zaburzenia funkcji wątroby. Lek upośledza sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na perazynę, inne pochodne fenotiazyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, uszkodzenie szpiku kostnego lub komórek krwi, złośliwy zespół poneuroleptyczny w wywiadzie, zaburzenia funkcji układu krwiotwórczego, guzy zależne od prolaktyny (np. rak piersi), zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek, choroby serca, niedociśnienie, napady drgawkowe w wywiadzie, chorobę Parkinsona, jaskrę, zaburzenia oddawania moczu, zwężenie odźwiernika, rozrost gruczołu krokowego. Gdy przyjmujesz inne leki działające hamująco na ośrodkowy układ nerwowy (leki nasenne), leki obniżające ciśnienie krwi, preparaty lewodopy, leki przeciwcukrzycowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek jest przeciwwskazany w pierwszym trymestrze ciąży. Ostrożnie stosuje się w okresie karmienia piersią.

Perazin odpowiednik
Perazin tańszy zamiennik
Perazin czy działa
Perazin opinia
Perazin cena
Perazin opinie
Perazin skład
Perazin ulotka
Perazin przeciwwskazania
Perazin dawkowanie
Perazin zamienniki
Perazin zamiennik
nerwica natręctw psychoza stany lękowe lęk leczenie schizofrenii lek na stany lękowe psychozy wieku podeszłego urojenia schizofreniczne
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze suplementy z forskoliną - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Perazin

Dodano: 23 Kwiecień 2016
Autor: HI
Ocena:
TYJE PO TYM LEKU I MASAKRYCZNIE BOLA MNIE MIĘŚNIE. PRZYTYŁAM 6 KILO W CIĄGU 3 TYGODNI,CZUJE ŻE NIE MOGĘ SIĘ RUSZYĆ.DAWNO NIE CZUŁAM SIĘ TAK ŹLE FIZYCZNIE JAK TERAZ.MUSZĘ IŚĆ DO LEKARZA ŻEBY MI ZAMIENIŁ TEN LEK NA INNY BO TEN JEST TOTALNĄ KLĘSKĄ.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Perazin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach