40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

PectoDrill

PectoDrillPectoDrill
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki do ssania syrop
Cena: 19.97 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: syrop, (5 g / 100 ml), 200 ml, tabletki do ssania, 750 mg, 20 szt
Działanie: wykrztuśne
Ulotka:
PectoDrill
PectoDrill

Opis i skład produktu PectoDrill

Lek na receptę o działaniu objawowym, przeznaczony w stanach chorób układu oddechowego przebiegających z nadmiernym wytwarzaniem gęstej i lepkiej wydzieliny.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Leczenie objawowe powinno być krótkotrwałe (nie dłużej niż 3 dni).

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (bóle brzucha, biegunka, krwawienia - sporadycznie, nudności i wymioty). Niekiedy ból głowy i alergiczne zmiany skórne.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz czynną chorobę żołądka lub dwunastnicy, cukrzycę, fenyloketonurię (ze względu na zawartość aspartamu, tabletek nie należy stosować u pacjentów z fenyloketonurią). Gdy przyjmujesz leki przeciwkaszlowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

PectoDrill zamienniki
PectoDrill zamiennik
PectoDrill odpowiednik
PectoDrill tańszy zamiennik
PectoDrill czy działa
PectoDrill opinie
PectoDrill opinia
PectoDrill skład
PectoDrill ulotka
PectoDrill cena
PectoDrill dawkowanie
PectoDrill przeciwwskazania
leczenie chorób układu oddechowego lek na choroby układu oddechowego nadmierne wytwarzanie wydzieliny leczenie mukowiscydozy układ oddechowy zapalenie oskrzeli mukowiscydoza choroby układu oddechowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o PectoDrill

Dodano: 17 Luty 2017
Autor: Damazy
Ocena:
Główny Inspektor Farmaceutyczny po raz drugi zakwestionował lek rozrzedzający wydzielinę oskrzeli PectoDrill i zadecydował o wycofaniu go z obrotu. GIF zakwestionował serię tabletek do ssania w opakowaniu 750 mg, o nr G00466 i z datą ważności: 09.2017. Badania przeprowadzone w Narodowym Instytucie Leków wykazały bowiem, że badana próbka leku nie odpowiada wymaganiom specyfikacji wytwórcy, gdyż nie spełnia wymagań....
Odpowiedź
Dodano: 17 Luty 2017
Autor: Damazy
Ocena:
Po prostu nie działa tak jak opisano, nic nie rozrzedza. Poza tym wybitnie niedobry smak, przesłodzona. W charakterze słodzika zastosowano aspartan, który od dawna ma złą opinię jako substancja rakotwórcza.
Odpowiedź

Dodaj opinię o PectoDrill

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach