45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Ozovit MP

Ozovit MP, proszek na wzdęcia i zaparcia, 100gOzovit MP, proszek na wzdęcia i zaparcia, 100g
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: produkt leczniczy
Producent: PASCOE PHARMAZEUTISCHE PREPARATE GMBH
Postać: proszek
Cena: 39.90 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Ozovit MP

Ozovit MP, proszek na wzdęcia i zaparcia, 100g

Jest to preparat, który poprzez wyzwolenie w jelitach czystego tlenu oczyszcza je i przywraca prawidłową równowagę mikrobiologiczną.

Skład:

Nadtlenek magnezu – wzdęcia, zaparcia, zaburzenia prawidłowej pracy i funkcji jelit. Zapalenie okrężnicy, jelita grubego, zespół jelita drażliwego.

Działanie:

Najnowsze badania potwierdziły związek z dolegliwościami żołądkowymi i otyłością nieprawidłowego stanu flory bakteryjnej jelit. Poprzez nieprawidłową dietę, przyjmowanie leków czy stosowanie używek mikroflora może zostać zaburzona i zamiast dobroczynnych bakterii pojawiają się patogenne, które powodują procesy gnilne zawartości jelit. Może to doprowadzić do zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego ( uczucia pełności, zaprać, wiatrów, spadku witalności oraz odporności) oraz reakcji alergicznych. Ozovit MP w bezpieczny sposób oczyszcza jelita ze zgromadzonych toksyn oraz efektów ubocznych przemiany materii w tym kwasów. Poprzez uwolnienie czystego tlenu w jelitach przywraca prawidłową czynności jelit, likwiduje wzdęcia oraz zaparcia.

Wskazania:

Stosowanie preparatu jest polecane:
- po leczeniu antybiotykami;
- przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych;
- w przypadku stanu zapalnego jelita długiego;
- w zaparciach i wzdęciach;
- w przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, kataru siennego, astmy oraz AZS;
- w celu uzupełniania diety oczyszczającej.

Dawkowanie:

Stosować wedle zaleceń lekarza, najcześciej zaleca się przyjmowanie 1-3 miarki proszku rozpuszczonego z sokiem lub wodą około godzinę po jedzeniu 2 razy w ciągu dnia. W przypadku uczucia, że działanie preparatu jest zbyt silne ( wystapią liczne luxne stolce z bólami skurczowymi) nalezy zmniejszyc dawkę lub odstawić preparat na kilka dni. Dla oczyszczenia jelit zaleca się 1-tygodniową kurację.

Przeciwskazania:

Nie należy stosować tego preparatu przy niewydolności nerek, czy niedrożności jelit, a także przy nadwrażliwości na nadtlenek magnezu. Ze względu na możliwość osłabionej absorbcji należy zachowywać 1-2 godzinny odstęp czasu pomiędzy dawką Ozovitu®MP a : preparatami żelaza, fluoru, tetracyklinami, izoniazydem, chloropromazyną, glikozydami nasercowymi.

Ozovit MP
Ozovit MP opinie
Ozovit MP ulotka
Ozovit MP skład
Ozovit MP dawkowanie
Ozovit MP przeciwwskazania
Ozovit MP cena
Ozovit MP zamienniki
Ozovit MP zamiennik
Ozovit MP odpowiednik
Ozovit MP tańszy zamiennik
Ozovit MP czy działa
zapalenie okrężnicy zespół jelita drażliwego zapalenie jelita grubego dieta oczyszczająca katar sienny AZS astma wzdęcia zaparcia antybiotykoterapia
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze maści nagietkowe - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Ozovit MP

Dodano: 25 Kwiecień 2016
Autor: Iza
Ocena:
Cena Ozovit MP spora. Miałam nadzieję, że środek pomoże mi na dokuczliwe zaparcia. Sprawdził się tak sobie, czasem pomagał, czasem nie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ozovit MP

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach