41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Onbrez Breezhaler

Onbrez BreezhalerOnbrez Breezhaler
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 116.43 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 150mcg, proszek do inhalacji, 30kapsułek + inhalator, 300mcg, proszek do inhalacji, 30kaps + inhalator
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Indacaterolum
Działanie: rozkurcza mięśnie gładkie dróg oddechowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Onbrez Breezhaler

Lek na receptę mający zastosowanie przy podtrzymującym leczeniu rozszerzającym oskrzela u dorosłych pacjentów z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP).

Dawkowanie:

Wziewnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Kapsułki Onbrez Breezhaler należy podawać tylko za pomocą inhalatora Onbrez Breezhaler. Lek należy podawać o tej samej porze każdego dnia.   Uwaga! Lek nie jest wskazany w leczeniu ostrych epizodów skurczu oskrzeli, tzn. w stanach nagłych.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: zapalenie jamy nosowo-gardłowej, zakażenia górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, wysoki poziom cukru we krwi, cukrzyca, bóle głowy, choroba niedokrwienna serca, kaszel, ból gardła i krtani, przekrwienie dróg oddechowych, kurcze mięśni, obrzęki obwodowe. Niezbyt często: zaburzenia rytmu serca, bóle w klatce piersiowej pochodzenia niekardiologicznego.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, astmę, nietolerancję laktozy (kapsułki zawierają laktozę).   Gdy przyjmujesz inne leki rozszerzające oskrzela. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Onbrez Breezhaler opinia
Onbrez Breezhaler opinie
Onbrez Breezhaler ulotka
Onbrez Breezhaler skład
Onbrez Breezhaler dawkowanie
Onbrez Breezhaler przeciwwskazania
Onbrez Breezhaler cena
Onbrez Breezhaler zamienniki
Onbrez Breezhaler zamiennik
Onbrez Breezhaler odpowiednik
Onbrez Breezhaler tańszy zamiennik
Onbrez Breezhaler czy działa
płuca oskrzela układ oddechowy leczenie obturacyjnej choroby płuc obturacyjna choroba płuc leczenie chorób układu oddechowego lek na choroby układu oddechowego leczenie rozszerzające oskrzela
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Onbrez Breezhaler

Dodaj opinię o Onbrez Breezhaler

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach