44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 889 produktów w 209 kategoriach

Normodipine

NormodipineNormodipine
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 7.78 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 10 mg, 30 szt, tabletki, 5 mg, 30 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Amlodipinum
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Normodipine

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego: w monoterapii lub w skojarzeniu z innymi lekami przeciwnadciśnieniowymi takimi jak: leki β-adrenolityczne, inhibitory konwertazy angiotensyny lub leki moczopędne.Wskazany także w stabilnej dławicy piersiowej i naczynioskurczowej dławicy piersiowej (angina Prinzmetala) w monoterapii lub w leczeniu skojarzonym z innymi lekami przeciwdławicowymi. Przeznaczony jest także pacjentom, u których leczenie azotanami i lekami β-adrenolitycznymi okazało się niewystrczające.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Najczęściej obserwowano: obrzęki, ból i zawroty głowy, uczucie nadmiernego zmęczenia, uczucie kołatania serca, nudności i zaczerwienienie twarzy. Rzadziej: zaburzenia rytmu serca, ból w klatce piersiowej, niedociśnienie, niedokrwienie tkanek obwodowych, gwałtowne spadki ciśnienia krwi; jadłowstręt, zaparcia, niestrawność, zaburzenia połykania, biegunka, nudności, wymioty, przerost dziąseł; ból pleców, uderzenia gorąca, złe samopoczucie, dreszcze, zwiększenie masy ciała; bóle mięśni i stawów, zwyrodnienie stawów, kurcze mięśni.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy stwierdzono u Ciebie zwężenie tętnicy wieńcowej, cierpisz na zastoinową niewydolnością krążenia, schorzenia wątroby. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Normodipine opinia
Normodipine opinie
Normodipine ulotka
Normodipine skład
Normodipine dawkowanie
Normodipine przeciwwskazania
Normodipine cena
Normodipine zamienniki
Normodipine zamiennik
Normodipine odpowiednik
Normodipine tańszy zamiennik
Normodipine czy działa
nadciśnienie tętnicze krwi obniżanie nadciśnienia angina Prinzmetala nadciśnienia leczenie dławica naczynioskurczowa naciśnienie nadciśnienie tętnicze lek na nadciśnienie dławica piersiowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Normodipine

Dodaj opinię o Normodipine

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 116 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 889 produktów w 209 kategoriach