41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Nootropil

NootropilNootropil
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki tabletki powlekane
Cena: 16.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 800 mg, 90 szt, tabletki powlekane, 1200 mg, 20 szt, tabletki powlekane, 1200 mg, 60 szt, 20%, roztwór doustny, 150 ml, 33%, roztwór doustny, 125 ml, iniekcje, 3 g / 15 ml, 12 ampułek, tabletki powlekane, 1200 mg, 100 szt, granulat do sporządzania roztworów doustnych, 2,4 g / 5 g, 30 saszetek, 800 mg, tabletki powlekane, (import równoległy), 90 szt, 1200 mg, tabletki powlekane (import równoległy) 60 szt.
Działanie: usprawnia metabolizm komórek nerwowych
Ulotka:

Opis i skład produktu Nootropil

 

Lek na receptę, króry przeznaczony jest do leczenia wielu zaburzeń mózgu, które wiążą się głównie z podeszłym wiekiem. Preparat sprawdza się także w leczeniu udaru niedokrwiennego, zawrotów głowy. Ma swoje zastosowanie przy trudnościach w zapamiętywaniu, przypominaniu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności.Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Objawy pobudzenia: drażliwość, agresywność, nadpobudliwość, zaburzenia snu, senność, depresja i uczucie zmęczenia. Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego. Bóle i zawroty głowy. W trakcie leczenia należy zachować ostrożność u osób prowadzących pojazdy mechaniczne lub obsługujących maszyny.

Poinformuj lekarza:

 Gdy masz skłonność do niskiego ciśnienia, niewydolność nerek, zaburzenia czynności wątroby. Zgłoś lekarzowi wszystkie niepokojące Cię objawy. Gdy przyjmujesz leki pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, neuroleptyki (np. Haloperidol), hormony tarczycy.  Jeśli jesteś lub przypuszczasz , że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Leku nie należy stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Nootropil czy działa
Nootropil opinia
Nootropil opinie
Nootropil ulotka
Nootropil skład
Nootropil dawkowanie
Nootropil przeciwwskazania
Nootropil cena
Nootropil zamienniki
Nootropil zamiennik
Nootropil odpowiednik
Nootropil tańszy zamiennik
problem z pamięcią zawroty głowy układ nerwowy zaburzenia mózgu udar niedokrwienny leczenie zaburzeń mózgu leczenie udaru niedokrwiennego mózgu lek na zaburzenia mózgu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nootropil

Dodaj opinię o Nootropil

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach