44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Noax Uno

Noax UnoNoax Uno
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Dostępne dawki: tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 300 mg, 30 szt, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 200 mg, 30 szt, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 200 mg, 10 szt, 100 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 30 szt, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 300 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tramadolum
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Noax Uno

 

Lek na receptę przeznaczony do leczenia ostrych i przewlekłych bólów np. bólów nowotworowych, powstałych przy zawale serca, pourazowych, pooperacyjnych. Wskazany jest także w leczeniu bólów wywołanych stanami zapalnymi. Pomocny jest także w uśmierzaniu nerwobólów.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość podawania leku ustala lekarz. Tabletki połykać w całości. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków.   Uwaga! W takcie leczenia nie wolno pić alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności i zawroty głowy, wymioty, zaparcie, potliwość, suchość w ustach, ból głowy, dezorientacja. Ponadto może wystąpić: kołatanie serca, zaburzenia rytmu serca, hipotonia ortostatyczna, zapaść,odruch wymiotny, uczucie ucisku w żołądku, wzdęcia oraz reakcje skórne (świąd, pokrzywka). Sporadycznie występują spowolnienie ruchowe, zmiana apetytu, trudności w oddawaniu moczu; reakcje psychiczne (zmiany nastroju i aktywności, zmiany w zdolności odczuwania i rozpoznawania), podwyższenie ciśnienia tętniczego, a także reakcje nadwrażliwości (duszność, skurcz oskrzeli, świszczący oddech). Po tramadolu może się rozwinąć uzależnienie i mogą wystąpić objawy związane z reakcją odstawienia, podobne do obserwowanych po odstawieniu opioidów (pobudzenie, niepokój, drażliwość, bezsenność, nadmierna ruchliwość, drżenia oraz objawy ze strony przewodu pokarmowego).   Lek upośledza sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na tramadol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą lub inne opioidowe leki przeciwbólowe, choroby nerek i/lub wątroby, zaburzenia oddychania.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwbólowe, leki nasenne, psychotropowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych obecnie lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Brak dowodów co do bezpieczeństwa stosowania tramadolu u kobiet w ciąży. Nie należy podawać leku w I trymestrze ciąży, stosowanie w II i III trymestrze zależy od decyzji lekarza. Preparatu nie należy stosować w okresie karmienia piersią.

Noax Uno opinia
Noax Uno opinie
Noax Uno ulotka
Noax Uno skład
Noax Uno dawkowanie
Noax Uno przeciwwskazania
Noax Uno cena
Noax Uno zamienniki
Noax Uno zamiennik
Noax Uno odpowiednik
Noax Uno tańszy zamiennik
Noax Uno czy działa
lek przeciwbólowy na bóle pooperacyjne na ból ostry na ból przewlekły na bóle w nowotworach na bóle zawałowe na bóle pourazowe na stany zapalne na nerwobóle
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Noax Uno

Dodaj opinię o Noax Uno

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach