41 431 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 774 produktów w 204 kategoriach

No-Spa forte

No-Spa forteNo-Spa forte
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 10.55 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 80 mg, tabletki, 50 szt, tabletki, 80 mg, 20 szt
Działanie: rozkurczające
Ulotka:

Opis i skład produktu No-Spa forte

 

Lek na receptę wskazany w leczeniu stanów skurczowych mięśni gładkich związanych z chorobami dróg żółciowych, stanach skurczowych mięśni gładkich dróg moczowych. No-Spa forte stosuje się wspomagająco w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: w czasie chorobiy wrzodowej żołądka i dwunastnicy,przy zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. Lek przeznaczony jest także w przeciwdziałaniu stanom skurczowym w obrębie dróg rodnych (przy bolesnych miesiączkach).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Obserwowano bóle i zawroty głowy, bezsenność, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, kołatanie serca, nudności, zaparcia. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, schorzenia wątroby i/lub nerek, niewydolność krążenia, nietolerancję laktozy. Gdy przyjmujesz preparaty zawierające lewodopę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować jedynie w przypadku, gdy lekarz oceni, że korzyści przewyższają potencjalne ryzyko.

No-Spa forte opinia
No-Spa forte opinie
No-Spa forte ulotka
No-Spa forte skład
No-Spa forte dawkowanie
No-Spa forte przeciwwskazania
No-Spa forte cena
No-Spa forte zamienniki
No-Spa forte zamiennik
No-Spa forte odpowiednik
No-Spa forte tańszy zamiennik
No-Spa forte czy działa
zaparcia bolesne miesiączkowanie wrzody żołądka zapalenie trzustki wrzody dwunastnicy zapalenie jelita grubego skurcze mięśni gładkich przewodu pokarmowego zapalenie żołądka wzdęcia jelit lek rozkurczowy nospa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o No-Spa forte

Dodano: 08 Lipiec 2015
Autor: Faleczka
Ocena:
Na bóle miesiączkowe jedyny i niezastąpiony, mam go zawsze w mojej apteczce, gdy tylko zbliża się @ noszę je w torebce, aby użyć w każdej chwili
Odpowiedź

Dodaj opinię o No-Spa forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 431 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 774 produktów w 204 kategoriach