43 514 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 855 produktów w 207 kategoriach

No-Spa forte

No-Spa forteNo-Spa forte
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 10.55 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 80 mg, tabletki, 50 szt, tabletki, 80 mg, 20 szt
Działanie: rozkurczające
Ulotka:

Opis i skład produktu No-Spa forte

 

Lek na receptę wskazany w leczeniu stanów skurczowych mięśni gładkich związanych z chorobami dróg żółciowych, stanach skurczowych mięśni gładkich dróg moczowych. No-Spa forte stosuje się wspomagająco w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: w czasie chorobiy wrzodowej żołądka i dwunastnicy,przy zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit, zapaleniu trzustki. Lek przeznaczony jest także w przeciwdziałaniu stanom skurczowym w obrębie dróg rodnych (przy bolesnych miesiączkach).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Obserwowano bóle i zawroty głowy, bezsenność, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, kołatanie serca, nudności, zaparcia. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, schorzenia wątroby i/lub nerek, niewydolność krążenia, nietolerancję laktozy. Gdy przyjmujesz preparaty zawierające lewodopę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować jedynie w przypadku, gdy lekarz oceni, że korzyści przewyższają potencjalne ryzyko.

No-Spa forte zamiennik
No-Spa forte odpowiednik
No-Spa forte tańszy zamiennik
No-Spa forte czy działa
No-Spa forte opinia
No-Spa forte opinie
No-Spa forte ulotka
No-Spa forte skład
No-Spa forte dawkowanie
No-Spa forte przeciwwskazania
No-Spa forte cena
No-Spa forte zamienniki
zaparcia bolesne miesiączkowanie wrzody żołądka zapalenie trzustki wrzody dwunastnicy zapalenie jelita grubego skurcze mięśni gładkich przewodu pokarmowego zapalenie żołądka wzdęcia jelit lek rozkurczowy nospa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o No-Spa forte

Dodano: 08 Lipiec 2015
Autor: Faleczka
Ocena:
Na bóle miesiączkowe jedyny i niezastąpiony, mam go zawsze w mojej apteczce, gdy tylko zbliża się @ noszę je w torebce, aby użyć w każdej chwili
Odpowiedź

Dodaj opinię o No-Spa forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 514 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 855 produktów w 207 kategoriach