41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Nivalin

NivalinNivalin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 54.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: iniekcje, 5 mg / 1 ml, 10 ampułek, 5 mg/ml, 1ml, roztwór do wstrzyknięć, (import równoległy), Forf, 10 ampułek, iniekcje, 2,5 mg / 1 ml, 10 ampułek
Działanie: powoduje skurcze mięśni gładkich
Ulotka:

Opis i skład produktu Nivalin

 

Lek na receptę stosowany w anestezjologii i chirurgii w celu uniknięcia działania środków wywołujących blok niedepolaryzacyjny (środki kurarynowe), w leczeniu pooperacyjnej atonii pęcherza moczowego i jelit. Sprawdza się także w neurologii, w miastenii i miopatiach, w chorobach przebiegających z uszkodzeniem nerwów obwodowych i z upośledzeniem przewodzenia bodżców nerwowych. Wskazany jest także jako przygotowanie do cholecystografii i cholangiografii (badanie dróg żółciowych).

Dawkowanie:

Lek podaje się podskórnie, domięśniowo lub dożylnie. Dawkę i częstotliwość  ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Może wywołać osłabienie, nudności, wymioty, biegunkę, bóle brzucha, zwężenie źrenic, nadmiernie pocenie się i łzawienie oczu, zwolnienie tętna, duszności i drgawki.

Poinformuj lekarza:

Gdy chorujesz na astmę, padaczkę, chorobę wrzodową, zaburzenia przewodzenia serca, stany skurczowe jelita grubego. Gdy przyjmujesz leki na nadciśnienie oraz niewydolność mięśnia sercowego (beta-blokery), antybiotyki aminoglikozydowe, glikokortykosteroidy. Jeśli  jesteś lub przypuszczasz , że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Niewskazane jest stosowanie w ciąży z wyjątkiem przypadków, kiedy jest to konieczne. W czasie leczenia należy przerwać karmienie piersią.

Nivalin ulotka
Nivalin skład
Nivalin dawkowanie
Nivalin przeciwwskazania
Nivalin cena
Nivalin zamienniki
Nivalin zamiennik
Nivalin odpowiednik
Nivalin tańszy zamiennik
Nivalin czy działa
Nivalin opinia
Nivalin opinie
miastenia miopatia uszkodzenia nerwów obwodowych anestezjologia cholecystografia cholangiografi lek na uszkodzenie nerwów obwodowych atonia pęcherza moczowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nivalin

Dodaj opinię o Nivalin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach