41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Nicerin

NicerinNicerin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 23.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, tabletki powlekane, 50 szt, tabletki powlekane, 10 mg, 30 szt
Działanie: poprawia ukrwienie mózgu
Ulotka:

Opis i skład produktu Nicerin

 

Lek wydawany jest na receptę w leczeniu zaburzeń krążenia mózgowego. Stosowany jest także w zaburzeniach pamięci związanych z miażdżycą. Preparat stosowany jest pomocniczo przy zaburzeniach krążenia obwodowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy przyjmować przed posiłkiem, a w przypadku dolegliwości żołądkowych w czasie posiłku, popijając wodą. Tabletek nie rozgryzać. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Występują rzadko i mają łagodny przebieg. Mogą wystąpić: obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, bradykardia, zawroty głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, uczucie gorąca i zaczerwienienie twarzy, reakcje skórne (pokrzywka, rumień), senność lub bezsenność. Alkohol nasila działania niepożądane leku. Lek może zmniejszać szybkość reakcji (senność, znużenie), co może niekorzystnie wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz chore serce, niedociśnienie tętnicze, schorzenia nerek. Gdy przyjmujesz leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi, leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwagregacyjne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Nicerin opinie
Nicerin ulotka
Nicerin skład
Nicerin dawkowanie
Nicerin przeciwwskazania
Nicerin cena
Nicerin zamienniki
Nicerin zamiennik
Nicerin odpowiednik
Nicerin tańszy zamiennik
Nicerin czy działa
Nicerin opinia
miażdżycowe zaburzenia pamięci lek na krążenie mózgowe lek na pamięć lek na zaburzenia krążenia krążenie mózgowe zaburzenia krążenia obwodowego zaburzenia pamięci zaburzenia krążenia mózgowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nicerin

Dodaj opinię o Nicerin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach