45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Nicergolin

NicergolinNicergolin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 19.77 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 10 mg, (Filofarm), 30 szt
Działanie: poprawia krążenie mózgowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Nicergolin

 

Lek na receptę przeznaczony do leczenia przewlekłych zaburzeń krążenia mózgowego, zaburzeń pamięci i zachowania u osób w podeszłym wieku. Wskazany jest przy stanach po udarach mózgowych. Pomocniczo stosuje się także w zaburzeniach krążenia obwodowego. Stosuje się także w zaburzeniach krążenia w oku oraz uchu wewnętrznym.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat należy przyjmować przed posiłkiem, a w razie dolegliwości żołądkowo-jelitowych w czasie posiłku.   Uwaga! W trakcie leczenia nie spożywać alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności, wymioty, biegunka, bóle brzucha, osłabienie, senność, znużenie, niepokój, niedociśnienie, zawroty głowy, spadek ciśnienia krwi przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą, uczucie gorąca.   Lek może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na nicergolinę, niedociśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, krwotoki, skłonność do gwałtownego obniżenia ciśnienia tętniczego podczas zmiany pozycji ciała z leżące na stojącą.   Gdy przyjmujesz leki obniżające ciśnienie krwi, leki przeciwkrzepliwe. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Nicergolin opinia
Nicergolin opinie
Nicergolin ulotka
Nicergolin skład
Nicergolin dawkowanie
Nicergolin przeciwwskazania
Nicergolin cena
Nicergolin zamienniki
Nicergolin zamiennik
Nicergolin odpowiednik
Nicergolin tańszy zamiennik
Nicergolin czy działa
krążenie mózgowe zaburzenia pamięci zaburzenia krążenia w mózgu zaburzenia zachowania u osób starszych zaburzenie krążenia obwodowego
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepszy kolagen w tabletkach - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Nicergolin

Dodaj opinię o Nicergolin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach