40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Neutrone

(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: DOUGLAS LABORATORIES
Postać: tabletki
Cena: 399.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii stres, koncentracja, bezsenność

Opis i skład produktu Neutrone

Neutrone, 120 tabletek

Neutrone jest to suplement diety zawierający kompozycję 11 składników odżywczych wspomagających funkcjonowanie układu nerwowego oraz mózgu. Regularne stosowanie preparatu poprawia pamięć, koncentrację oraz funkcje umysłu.

Skład Neutrone:

4 tabletki zawierają:  
Acetylo-L-Karnityna HCL   500 mg
Fosfatydyloseryna (z lecytyny sojowej)   50 mg
Ginkgo Biloba, suchy ekstrakt
(min. 27% ginkgo glikozydy flawonu min. 7% laktonów terpenowych)
  80 mg
DMAE (dimetylaminoetanol)   100 mg
Cholina (dwuwinian)   150 mg
L-Glutamina   500 mg
L-kwas piroglutaminowy   250 mg
L-Tyrosyna   250 mg
Eleutherococcus senticosus   150 mg

Ashwagandha, suchy ekstrakt (min. 1.5% withanolides, min. 1% alkaloiów)
  150 mg
Neuromins* DHA proszek   300 mg
Kwas dokozaheksaenowy   42 mg
Lecytyna   250 mg
Fosfatydylocholina   65 mg
Fosfatydyloetanoloamina   50 mg
Fosfatydyloinozytol   35 mg

Działanie:

Neutrone stanowi połączenie składników odżywczych, które wspomagają mikrokrążenie w mózgu, syntezę neurotransmiterów, a także regenerację i stabilność błon komórek nerwowych. Dzięki takiemu synergistycznemu działaniu system nerwowy działa prawidłowo, jego komunikacja między komórkowa zostaje skutecznie usprawniona a funkcje zachowane.
Acetylo-L-Karnityna jest składnikiem należącym do grupy acetylowanych estrów aminokwasu L-karnityny. Jest odpowiedzialny za wytwarzanie i transport acetylocholiny w organizmie, która stanowi ważny neurotransmiter dla sprawnego myślenia i koncentracji. Ponadto pełni istotną rolę w dostarczaniu kwasów tłuszczowych do poszczególnych mitochondriów komórek niezbędnych do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
L-Glutamina jest elementem przenikającym z krwioobiegu do mózgu, gdzie zostaje przekształcona w dwa neurotransmitery: kwas L-glutaminowy i kwas gamma-aminomasłowy.
Cholina i lecytyna stanowią prekursor acetylocholiny, przyczyniają się do wydłużenia czasu jej produkcji i zwiększenia efektywności jej wykorzystania.
DMAE czyli dimetyloaminoetanol jest prekursorem choliny w mózgu, dzięki czemu potęguje syntezę acetylocholiny. A ponadto przyczynia się do zwiększenia szybkości uczenia się oraz poprawia pamięć krótkoterminową.
L-Kwas piroglutaminowy należący do grupy aminokwasów bierze udział w procesie syntezy acetylocholiny, a następnie zwiększa jej metabolizm do komórek nerwowych.
L-Tyrozyna także pochodzi z rodziny aminokwasów i stanowi ważny prekursor noradrenaliny oraz dopaminy. Korzystnie wpływa na pamięć długotrwałą oraz stymuluje system nerwowy w kierunku prawidłowego ruchu mięśni.

Ponadto Neutrone zawiera w składzie składniki usprawniające krążenie krwi w mózgu co istotnie wpływa na zachowanie jego właściwych funkcji.
Ginko Biloba jest źódłem flawonoidów i laktonów terpenowych, które utrzymują prawidłową elastyczność tętnic oraz naczyń włosowatych. Powoduje to lepszy przepływ krwi, dzięki czemu tlen może byc odpowiednio przyswajany, a komórki mózgu mogą właściwie działać.
Acetylo-L-Karnityna także usprawnia przepływ krwi w mózgu.

Neutrone to także suplement wspomagający regenerację oraz integralność błon komórkowych, dzięki czemu substancje odżywcze są właściwie transportowane i właniane.
Acetylo-L-Karnityna zachowuje integralność blon komórkowych, dzięki czemu wspomaga system nerwowy i funkcje umysłu.
Fosfatydyloseryna stanowi wysoce skoncentrowany w systemie nerwowym fosfolipid, który odpowiada za płynność błon komórkowych, a przez to transport substancji odżywczych. Ponadto bierze udział w ich regeneracji i naprawie. Dodatkowo skłądnik ten stymuluje wydzielanie hormonów adrenokortykotropowych, kortyzolu i adrenaliny, co zwiększa odporność organizmu na stres.
Lecytyna to główne źródło fosfatydylocholiny, która naprawia uszkodzone błony komórkowe oraz odpowiada za ich ciągłość. Ponadto składnik ten bierze udział w syntezie mieliny, która jest izolacją komórek nerwowych i odpowiada za ich aktywność.
Kwas dokozaheksaenowy, inaczej DHA stanowi kwas tłuszczowy niezbędny przy prawidłowym rozwoju i utrzymaniu funkcji systemu nerwowego oraz siatkówki oka. To także składnik w syntezie mieliny oraz regeneracji błon komórkowych.

Wskazania:

Neutrone jest polecany w celu uzupełnienia codziennej diety o składniki odżywcze zawarte w suplemencie w celu usprawnienia funkcji mózgu oraz systemu nerwowego.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 tabletek w ciągu dnia lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym oraz suchym miejscu z dala o źródła światła, poza zasięgiem dzieci.

Neutrone opinie
Neutrone ulotka
Neutrone skład
Neutrone dawkowanie
Neutrone przeciwwskazania
Neutrone cena
Neutrone zamienniki
Neutrone zamiennik
Neutrone odpowiednik
Neutrone tańszy zamiennik
Neutrone czy działa
pamięć stres koncentracja problemy z uczeniem się zaburzenia pamięci
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Neutrone

Dodaj opinię o Neutrone

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach