39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Neurolipon MIP 600

Neurolipon MIP 600Neurolipon MIP 600
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 74.55 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 600 mg, kapsułki miękkie, 30 szt
Działanie: łagodzi objawy parestezji
Ulotka:

Opis i skład produktu Neurolipon MIP 600

 

Lek na receptę stosowany do łagodzenia dolegliwości związanych z polineuropatią cukrzycową (zaburzenia czucia w kończynach, uczucie pieczenia, swędzenia, mrowienia, ból w kończyn).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków, popijając go odpowiednią ilością płynu.   Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu (alkohol osłabia działanie leku).   Nie zaleca się podawania leku dzieciom poniżej 18 roku życia. Brak danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w tej grupie pacjentów.   Uwaga! Kwas alpha-liponowy może nasilać działanie leków przeciwcukrzycowych w związku z tym wskazana jest ścisła kontrola poziomu cukru(zwłaszcza na początku terapii).   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Dotychczas nie obserwowano działań niepożądanych po zastosowaniu doustnym kwasu alfa-liponowego.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na kwas alfa-liponowy lub krórykolwiek ze składników preparatu.   Gdy przyjmujesz inne leki. Jednoczesne stosowanie kwasu alfa- liponowego może osłabiać skuteczność cisplatyny. Działanie insuliny lub innych doustnych leków przeciwcukrzycowych może ulec wzmocnieniu przy równoczesnym zażywaniu kwasu alfa-liponowego (w początkowej fazie leczenia preparatem Neurolipon MIP 600 zalecana jest częsta kontrola poziomu glukozy we krwi). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży preparat można stosować w przypadkach, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Ze względu na brak odpowiednich badań nie należy leku stosować w okresie karmienia piersią.

Neurolipon MIP 600 zamienniki
Neurolipon MIP 600 zamiennik
Neurolipon MIP 600 odpowiednik
Neurolipon MIP 600 tańszy zamiennik
Neurolipon MIP 600 czy działa
Neurolipon MIP 600 opinia
Neurolipon MIP 600 opinie
Neurolipon MIP 600 ulotka
Neurolipon MIP 600 skład
Neurolipon MIP 600 dawkowanie
Neurolipon MIP 600 przeciwwskazania
Neurolipon MIP 600 cena
leczenie polineuropatii cukrzycowej dolegliwości polineuropatii cukrzycowej polineuropatia cukrzycowa zaburzenia czucia w kończynach pieczenie kończyn swędzenie kończyn mrowienie kończyn ból kończyn
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Neurolipon MIP 600

Dodaj opinię o Neurolipon MIP 600

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach