42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Neurol SR 0.5

Neurol SR 0.5Neurol SR 0.5
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 27.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: , 0,5mg, tabletki przedłużonym uwalnianiu,30 szt.
Działanie: przeciwlękowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Neurol SR 0.5

 

Lek na receptę stosowany do krótkiego leczenia a w szczególności: zespołu lęku napadowego z agorafobią lub bez agorafobii, zespołu lęku uogólnionego, zespołów lękowych ze współistniejącą depresją.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować w całości.   Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy pić alkoholu. Lek nasila działanie alkoholu.   Nie zaleca się podawania leku pacjentom poniżej 18 roku życia. Nie ustalono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w tej grupie pacjentów.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne:

Depresja, senność, osłabienie pamięci, niewyraźna mowa, zmęczenie, trudności w oddawaniu moczu, zaburzenia libido, splątanie, lęk, pobudliwość, nerwowość, niepokój, pobudzenie, zaburzenia koordynacji, osłabienie możliwości intelektualnych, osłabienie koncentracji, ból i zawroty głowy, drżenia, bezsenność, niewyraźne widzenie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, jadłowstręt, drażliwość, osłabienie mięśni, nieprawidłowa masa ciała, nieregularne miesiączkowanie, zaburzenia seksualne, zapalenie skóry, chwiejny chód, omamy, niepamięć, złość, wrogość. Długotrwałe stosowanie leku może prowadzić do fizycznego i psychicznego uzależnienia.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. nadmierne uspokojenie, uczucie zmęczenia, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn, szczególnie w początkowym okresie leczenia lub w okresie zwiększania dawki leku.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na alprazolam, inne benzodiazepiny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, miastenię, jaskrę z wąskim kątem przesączania, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, bezdech senny, zaburzenia funkcji wątroby, rzadko występującą dziedziną nietolerancję galaktozy, niedobór laktazy typu Lapp lub zaburzenia wchłaniania glukozo-galaktozy.   Gdy przyjmujesz leki przeciwbólowe, przeciwpadaczkowe, neuroleptyki, nasenne, uspokajające, przeciwdepresyjne, przeciwhistaminowe, digoksynę, preparaty litu, cymetydynę, etynyloestradiol, ketokonazol, itrakonazol. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Neurol SR 0.5 opinia
Neurol SR 0.5 opinie
Neurol SR 0.5 ulotka
Neurol SR 0.5 skład
Neurol SR 0.5 dawkowanie
Neurol SR 0.5 przeciwwskazania
Neurol SR 0.5 cena
Neurol SR 0.5 zamienniki
Neurol SR 0.5 zamiennik
Neurol SR 0.5 odpowiednik
Neurol SR 0.5 tańszy zamiennik
Neurol SR 0.5 czy działa
depresja agorafobia lek na depresję zespół lęku napadowego zespoły lękowe zespoły lękowe z depresją leczenie zespołu lęku napadowego leczenie agorafobii
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Neurol SR 0.5

Dodaj opinię o Neurol SR 0.5

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach