41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Neatin

NeatinNeatin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 17.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 16 mg, tabletki, 30 szt,, 24 mg, tabletki, 20 szt, 24 mg, tabletki, 50 szt, 24 mg, tabletki, 100 szt, 8 mg/dawkę, roztwór doustny, 120 ml, 8 mg/dawkę, roztwór doustny, 60 ml, 8 mg, tabletki, 30 szt..
Działanie: poprawia ukrwienie błędnika
Ulotka:

Opis i skład produktu Neatin

 

Lek na receptę stosowany jest w leczeniu choroby Meniere'a (zawroty głowy, szum uszny, postępująca utrata słuchu). Uwaga! Poprawę można zaobserwować po kilku dniach lub tygodniach leczenia. Jednak najlepsze efekty leczenia uzyskuje się po kilku miesiącach stosowania leku.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek najlepiej przyjmować podczas posiłku.   Uwaga! Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży poniżej 18 lat ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek jest zazwyczaj dobrze tolerowany. Rzadko zaburzenia żołądkowo-jelitowe, bardzo rzadko występują: ból głowy, wysypka, pokrzywka, świąd skóry. Dolegliwości te z reguły ustępują, jeżeli lek podawany jest podczas posiłku lub w zmniejszonej dawce. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodoerk betahistyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, guz chromochłonny nadnerczy, astmę oskrzelową, chorobę wrzodową żołądka i/ lub dwunastnicy, dziedziczną nietolerancję galaktozy, nidobór laktazy typu Lapp, zespół złego wchłaniania glukozo-galaktozy.   Gdy przyjmujesz leki przeciwuczuleniowe. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Neatin opinia
Neatin opinie
Neatin ulotka
Neatin skład
Neatin dawkowanie
Neatin przeciwwskazania
Neatin cena
Neatin zamienniki
Neatin zamiennik
Neatin odpowiednik
Neatin tańszy zamiennik
Neatin czy działa
układ nerwowy choroba układu nerwowego ośrodkowy układ nerwowy choroba Meniere'a lek na zawroty głowy lek na szum uszny lek na postępującą utratę słuchu lek na chorobę Meniere'a
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Neatin

Dodaj opinię o Neatin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach