41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Nakom Mite

Nakom MiteNakom  Mite
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 51.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki, 100 mg + 25 mg, 100 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Levodopum + Carbidopum
Działanie: przeciwparkinsonowskie
Ulotka:

Opis i skład produktu Nakom Mite

 

Lek na receptę przeznaczony jest do leczenia objawów choroby Parkinsona, parkinsonizmu wywołanego zapaleniem mózgu,parkinsonizmu toksycznego lub powstającego na tle miażdżycy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Ruchy mimowolne, nudności, halucynacje, splątanie, zawroty głowy, uczucie suchości w jamie ustnej, zaburzenia snu, senność, depresja, wymioty, anoreksja, bóle głowy, zaparcia, zaburzenia orientacji, duszność, spadek ciśnienia krwi przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą, bóle brzucha, kurcze mięśni, bóle w klatce piersiowej, biegunki, spadek masy ciała, pobudzenie, lęk, zaburzenia chodu, nieostre widzenie.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na jaskrę z zamkniętym lub otwartym kątem przesączania, parkinsonizm polekowy, schorzenia płuc, astmę oskrzelową, zaburzenia czynności nerek, wątroby; zaburzenia rytmu serca. Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne, leki obniżające ciśnienie krwi, fenytoinę, butyrofenon, papawerynę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Nakom Mite opinia
Nakom Mite opinie
Nakom Mite ulotka
Nakom Mite skład
Nakom Mite dawkowanie
Nakom Mite przeciwwskazania
Nakom Mite cena
Nakom Mite zamienniki
Nakom Mite zamiennik
Nakom Mite odpowiednik
Nakom Mite tańszy zamiennik
Nakom Mite czy działa
parkinsonizm parkinsonizm po zapaleniu mózgu parkinsonizm toksyczny parkinsonizm na tle miażdżycy drżenie w chorobie parkinsona choroba parkinsona lek na Parkinsona objawy parkinsona
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Nakom Mite

Dodaj opinię o Nakom Mite

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach