43 181 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 834 produktów w 206 kategoriach

Podobne produkty

Nakom

NakomNakom
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 68.51 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Mite, tabletki, 100 mg + 25 mg, 100 szt, tabletki, 250 mg + 25 mg, 100 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Levodopum + Carbidopum
Działanie: przeciwparkinsonowskie
Ulotka:

Opis i skład produktu Nakom

 

Lek na receptę stosowany jest do leczenia objawów choroby Parkinsona, parkinsonizmu po zapaleniu mózgu, parkinsonizmu toksycznego lub powstałego na tle miażdżycy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Ruchy mimowolne, nudności, halucynacje, splątanie, zawroty głowy, uczucie suchości w jamie ustnej, zaburzenia snu, senność, depresja, wymioty, anoreksja, bóle głowy, zaparcia, zaburzenia orientacji, duszność, spadek ciśnienia krwi przy zmianie pozycji z leżącej na stojącą, bóle brzucha, kurcze mięśni, bóle w klatce piersiowej, biegunki, spadek masy ciała, pobudzenie, lęk, zaburzenia chodu, nieostre widzenie.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na jaskrę z zamkniętym lub otwartym kątem przesączania, parkinsonizm polekowy, schorzenia płuc, astmę oskrzelową, zaburzenia czynności nerek, wątroby; zaburzenia rytmu serca. Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne, leki obniżające ciśnienie krwi, fenytoinę, butyrofenon, papawerynę.  Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Preparat jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Nakom zamienniki
Nakom zamiennik
Nakom odpowiednik
Nakom tańszy zamiennik
Nakom czy działa
Nakom opinia
Nakom opinie
Nakom ulotka
Nakom skład
Nakom dawkowanie
Nakom przeciwwskazania
Nakom cena
choroba parkinsona lek na Parkinsona drżenie ciała parkinsonizm parkinsonizm po zapaleniu mózgu parkinsonizm toksyczny parkinsonizm na tle miażdżycy objawy choroby parkinsona
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Nakom

Dodaj opinię o Nakom

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 181 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 834 produktów w 206 kategoriach