41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Montelukast Bluefish

Montelukast BluefishMontelukast Bluefish
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 14.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 10 mg, tabletki powlekane, 28 szt., 4 mg, tabletki do rozgryzania, żucia, 28 szt., 5 mg, tabletki do rozgryzania,żucia, 28 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Montelukastum natricum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Montelukast Bluefish

Lek na receptę zalecany w leczeniu astmy jako lek wspomagający u osób z przewlekłą astmą łagodną do umiarkowanej, w przypadku gdy dotychczasowe leczenie wziewnymi glikokortykosteroidami oraz "doraźnie" stosowanych krótko działających beta-agonistów, nie przynosi właściwej klinicznej kontroli nad objawami astmy. lLa tych, dla których lek Montelukast Bluefish jest zalecany w leczeniu astmy, może łagodzić dodatkowo objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej występującego sezonowo. Lek ten jest zalecany w zapobieganiu astmy, w której dominującym objawem jest skurcz oskrzeli wywołany wysiłkiem fizycznym.

Dawkowanie:

Doustne.  Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.  Nie należy stosować montelukastu w postaci doustnej do leczenia ostrych napadów astmy.

Możliwe skutki uboczne:

Zakażenie górnych dróg oddechowych,  zwiększona skłonność do krwawień, reakcje nadwrażliwości, w tym reakcje anafilaktyczne, nacieki eozynofilowe w wątrobie, nietypowe sny, w tym koszmary senne, omamy, bezsenność,, somnambulizm, drażliwość, lęk, niepokój ruchowy, pobudzenie, w tym zachowanie agresywne lub wrogość, drżenie, depresja, w bardzo rzadkich przypadkach myśli i zachowania samobójcze (skłonności samobójcze),  zawroty głowy, senność, parestezje i (lub) hipoestezje (niedoczulica), drgawki, kołatanie serca, krwawienie z nosa, biegunka, suchość błony śluzowej jamy ustnej, niestrawność, nudności, wymioty, zwiększona aktywność aminotransferaz w surowicy (AlAT, AspAT), zapalenie wątroby (w tym cholestatyczne, wątrobowokomórkowe oraz uszkodzenie wątroby o mieszanej etiologii),  obrzęk naczynioruchowy, siniaczenie, pokrzywka, świąd, wysypka, rumień guzowaty,  ból stawów, ból mięśni, w tym skurcze mięśni, osłabienie i (lub) zmęczenie, złe samopoczucie, obrzęk, gorączka.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia ograniczone jest do przypadków, gdy zostanie to uznane za bezwzględnie konieczne. Gdy pzyjmujesz teofilinę, prednizon, prednizolon, doustne środki antykoncepcyjne (etynyloestradiol z noretyndronem w stosunku 35/1), terfenadyn, digoksynę i warfarynę.  

Montelukast Bluefish opinia
Montelukast Bluefish opinie
Montelukast Bluefish ulotka
Montelukast Bluefish skład
Montelukast Bluefish dawkowanie
Montelukast Bluefish przeciwwskazania
Montelukast Bluefish cena
Montelukast Bluefish zamienniki
Montelukast Bluefish zamiennik
Montelukast Bluefish odpowiednik
Montelukast Bluefish tańszy zamiennik
Montelukast Bluefish czy działa
zapobieganie astmie zapalenie błony śluzowej nosa astma alergiczny katar skurcz oskrzeli astma łagodna astma umiarkowana lek na alergiczny katar
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Montelukast Bluefish

Dodaj opinię o Montelukast Bluefish

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach