41 618 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 775 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Podobne produkty

Milukante

MilukanteMilukante
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki do żucia tabletki powlekane
Cena: 17.75 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki do rozgryzania i żucia, 28 szt, 10 mg, tabletki powlekane, 28 szt, 4 mg, tabletki do rozgryzania i żucia, 28szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Montelukastum natricum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Milukante

Lek na receptę wskazany dla osób, u których astma nie jest dostatecznie kontrolowana dptychczasowym leczeniem oraz którzy wymagają dodatkowej terapii. Lek ma działanie zapobiegające występowaniu objawów astmy, które wywoływane są przez wysiłek fizyczny. Stosowany jako terapia alternatywna u dzieci w wieku od 2 do 14 r.ż., u których nie można zastosować aerozoli zawierajacych kortykosteroidy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki do rozgryzania i żucia 4 mg i 5 mg należy przyjmować 1 godzinę przed jedzeniem lub 2 godziny po jedzeniu. Lek należy przyjmować wieczorem.   Uwaga! Uwaga preparat nie jest przeznaczony do leczenia nagłych napadów duszności.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: ból brzucha, ból głowy, nadmierne pragnienie. Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości.   Lek Milukante na ogół nie zaburza zdolności prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych. W bardzo rzadkich przypadkach opisywano występowanie zawrotów głowy i senności, które mogą mieć wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na motelukast lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, fenyloketonurię (tabletki do rozgryzania i żucia 4 mg i 5 mg zawierają źródło fenyloalaniny).   Gdy przyjmujesz fenobarbital, fenytoinę, ryfampicynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak wystarczających danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w ciąży i okresie karmienia piersią.

Milukante zamienniki
Milukante zamiennik
Milukante odpowiednik
Milukante tańszy zamiennik
Milukante czy działa
Milukante opinia
Milukante opinie
Milukante ulotka
Milukante skład
Milukante dawkowanie
Milukante przeciwwskazania
Milukante cena
astma leczenie astmy lek na astmę leczenie astmy wysiłkowej astma po wysiłku astma u dzieci leczenie astmy u dzieci zapobieganie astmie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Milukante

Dodaj opinię o Milukante

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 618 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 775 produktów w 204 kategoriach