39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Podobne produkty

Milukante

MilukanteMilukante
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki do żucia tabletki powlekane
Cena: 17.75 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki do rozgryzania i żucia, 28 szt, 10 mg, tabletki powlekane, 28 szt, 4 mg, tabletki do rozgryzania i żucia, 28szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Montelukastum natricum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Milukante

Lek na receptę wskazany dla osób, u których astma nie jest dostatecznie kontrolowana dptychczasowym leczeniem oraz którzy wymagają dodatkowej terapii. Lek ma działanie zapobiegające występowaniu objawów astmy, które wywoływane są przez wysiłek fizyczny. Stosowany jako terapia alternatywna u dzieci w wieku od 2 do 14 r.ż., u których nie można zastosować aerozoli zawierajacych kortykosteroidy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki do rozgryzania i żucia 4 mg i 5 mg należy przyjmować 1 godzinę przed jedzeniem lub 2 godziny po jedzeniu. Lek należy przyjmować wieczorem.   Uwaga! Uwaga preparat nie jest przeznaczony do leczenia nagłych napadów duszności.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: ból brzucha, ból głowy, nadmierne pragnienie. Bardzo rzadko: reakcje nadwrażliwości.   Lek Milukante na ogół nie zaburza zdolności prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych. W bardzo rzadkich przypadkach opisywano występowanie zawrotów głowy i senności, które mogą mieć wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na motelukast lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, fenyloketonurię (tabletki do rozgryzania i żucia 4 mg i 5 mg zawierają źródło fenyloalaniny).   Gdy przyjmujesz fenobarbital, fenytoinę, ryfampicynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak wystarczających danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku w ciąży i okresie karmienia piersią.

Milukante cena
Milukante zamienniki
Milukante zamiennik
Milukante odpowiednik
Milukante tańszy zamiennik
Milukante czy działa
Milukante opinia
Milukante opinie
Milukante ulotka
Milukante skład
Milukante dawkowanie
Milukante przeciwwskazania
astma u dzieci leczenie astmy u dzieci zapobieganie astmie astma leczenie astmy lek na astmę leczenie astmy wysiłkowej astma po wysiłku
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Milukante

Dodaj opinię o Milukante

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach